Maja Hyży nie zaprosi Grzegorza na swój ślub: „Ciąży mi jeszcze nie pogratulował”. Chłodno podsumowała ich relację [WIDEO]

Maja Hyży o relacji z Grzegorzem

Maja Hyży o relacji z Grzegorzem

Maja Hyży wkrótce ponownie zostanie mamą. A co ze ślubem? Czy czuje presję ze strony partnera? Czy zaprosi byłego męża?

Maja Hyży dołączyła do show-biznesu za sprawą udziału w programie X Factor, w którym zajęła 4. miejsce. W tej samej edycji swoich sił próbował jej ówczesny mąż – Grzegorz Hyży, któremu urodziła bliźnięta. W dalszych etapach talent show spekulowano o ich problemach w życiu prywatnym. Zaraz po zakończeniu programu małżeństwo postanowiło wziąć rozwód.

Grzegorz i Maja ułożyli swoje życie na nowo u boku innych partnerów. Muzyk kilka lat temu związał się z Agnieszką Hyży, z którą wziął ślub. Para doczekała się syna. Artystka natomiast związana jest mężczyzną o imieniu Konrad. Owocem ich miłości jest córka Antonina.

Maja Hyży o relacji z Grzegorzem Hyżym. Czy zaprosi go na ślub?

Maja Hyży jakiś czas temu zdradziła nam, że jest w kolejnej ciąży. Czy marzy jej się ślub?

Ja zawsze powtarzam, że to nie jest pytanie do mnie. To jest moje marzenie, żeby włożyć taką piękną, białą suknię i powiedzieć to przysłowiowe tak. Natomiast kiedy to będzie? Ja nie czuję presji. Konrad mam nadzieję, że też nie czuję. Nie planujemy tego jeszcze. Czas pokaże. Póki co skupiamy się na dzieciach. Ja mam teraz swój czas i wszystko będzie w swoim czasie.

Maja i Grzegorz po rozwodzie nie stracili kontaktu. Musieli dojść do porozumienia dla dobra dzieci, których są rodzicami. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, czy zaprosiłaby byłego partnera na swój ślub:

Ja mojemu byłemu mężowi życzę dobrze. Ale myślę, że eks nie wchodzą na mój ślub. Nasze relacje są neutralne. Są ograniczone do minimum. Mamy wspólne dzieci, więc siłą rzeczy musimy mieć jakiś kontakt, ale im mniej, tym lepiej. Ciąży mi nie pogratulował. Może jeszcze nie wie.

Czy Maja ma jeszcze kogoś na swojej czarnej liście?

Ja jestem osobą bardzo potulną. Staram się uśmiechać do wszystkich, nie mam z nikim zatargów i nie mam takich osób na liście.

Jak wyglądają Wasze relacje z eks?


Maja Hyży i Grzegorz Hyży porównanie

Maja Hyży i Grzegorz Hyży porównanie

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz. Fotka z Instagrama

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz. Fotka z Instagrama

Maja Hyży i Konrad Kozak z córką

Maja Hyży i Konrad Kozak z córką

Komentarze

 • Gość 1960 pisze:

  A co nas obchodzą jEJ ciąże partnerzy! Żyje i czepia się byłego NIC SOBĄ NIE REPREZENTUJE

 • Gość pisze:

  Ona od początku konsekwencje swoją „karierę” opiera na mówieniu o Grzegorzu. XD

 • GośćOlga pisze:

  Ona jest jakas opentana swoja osoba i zauroczona sama soba ta Hyza .Nik nic nie musi jej gratulowac wymusza na bylym.mezu.wszystko.

 • Gość pisze:

  Te komentarze hejterskie wobec Mai brzmią jakby ich autorem była jedna osoba. Może, jak Hyży ma w końcu dziecko z Popielewicz to Maja i jej synowie zaznają w końcu spokoju.

 • Gość pisze:

  Czego ma ci gratulować ? wpadki? kobieto ogarnij się bo ten obecny kolo nie wytrzyma ciśnienia i ciebie zostawi.Byłemu mężowi daj żyć i cieszyć się nową rodziną tylko synowie was łączą więc wypracujcie wreszcie kompromis dla dobra dzieci

 • Gośćjoo pisze:

  Kobieto jestes wyjatkowo upierdliwa biedny Hyzy i chlopcy !!!

 • GośćGość pisze:

  Kobieto opamiętaj się,Grzegorz ma swoje życie i dlaczego ma gratulować Ci ciąży,daj Mu wreszcie spokój i się nie ośmieszaj,Was łączą tylko Wasi chłopcy i niech tak będzie Ty Maja żyj w końcu swoim życiem.

 • Gość pisze:

  ma racje , to tchórz i łaj……..za

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×