Tylko u nas: Maja Hyży po raz pierwszy o ciąży! Zdradziła kilka istotnych szczegółów [WIDEO]

Maja Hyży

Maja Hyży

Sylwester 2021. Maja Hyży w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak się czuje w ciąży, i który to już miesiąc. Chłopiec czy dziewczynka?

Maja Hyży była jedną z gwiazd podczas Sylwestra Marzeń z Dwojką, który odbywał się w Zakopanem. Na koncercie zaprezentowała się w pięknych stylizacjach – na kilka dni przed wielką imprezą pochwaliła się spektakularną kreacją, którą zaprojektowała dla niej Patrycja Kujawa. To podczas tego wydarzenia zdecydowała się także ujawnić, że jest w ciąży. Przypomnijmy, że jako pierwsi poinformowaliśmy na dzień przed sylwestrem o tym, że gwiazda i jej partner spodziewają się drugiego dziecka. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

W Zakopanem, między wejściami na scenę, Maja Hyży udzieliła wywiadu naszej reporterce. Jak się czuje w ciąży?

Maja Hyży zdradziła, jak się czuje w ciąży

Na początku koncertu Maja Hyży zaśpiewała wraz z innymi gwiazdami wielki przebój lat 80. – wykonali piosenkę Krzysztofa Krawczyka Zabawa w stylu folk. W kolejnym wejściu razem z Jakubem Szmajkowskim doskonale znanym fanom z programu The Voce Kids zaśpiewała wielki przebój Cold Heart, którym porwali wszystkich do zabawy. Między występami zdążyła porozmawiać z Karoliną Motylewską. Nasza reporterka zapytała ją, jak się czuje w kolejnej ciąży.

Jak widać! – powiedziała szeroko uśmiechnięta wokalistka – Chociaż ciut gorzej, iż z Tosiulką, ale myślę, że to przejdzie szybciutko.

Na pytanie, czy Maja już wie, jaka będzie płeć dziecka, odpowiedziała:

Ja myślę, że to będzie chłopak. Natomiast Konrad twierdzi odwrotnie.

Para nie wybrała jeszcze imienia, Hyży uważa, że to za wcześnie. Nasza reporterka nawiązała też do sposobu, w jaki Maja zdecydowała się obwieścić światu ciążę.

To nie było planowane, wyszło to na totalnym spontanie. Ale myślę, że dobrze wyszło. Jest wesoły dzień, nowy rok przed nami, nowe rzeczy i nowe baby!

Udało nam się tez dowiedzieć się, w którym miesiącu ciąży dokładnie jest Maja.

Końcówka trzeciego – powiedziała.

Cała rozmowa poniżej.

Przed wokalistką i jej partnerem jeszcze kilka miesięcy oczekiwania na drugie dziecko. Możemy się zapewne spodziewać, że Maja podzieli się z fanami szczegółami na swoim Instagramie.


Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×