Odkopaliśmy zdjęcie pierwszej gwiazdy pomalowanej przez Magdę Pieczonkę. „Nie miała wyjścia i do mnie usiadła”

Magda Pieczonka o kursie Make-up Your Life

Magda Pieczonka o kursie Make-up Your Life

Magda Pieczonka wspomina swój debiut w show-biznesie. Którą gwiazdę pomalowała jako pierwszą i jak nawiązała przyjacielskie relacje z gwiazdami, np. z Natalią Siwiec i Klaudią El Dursi? O to zapytała ją nasza reporterka.

Magda Pieczonka na przestrzeni lat zbudowała prawdziwe imperium. Na co dzień współpracuje z największymi gwiazdami, a jej poczynania w internecie śledzi pół miliona internautów. Nie ma drugiej tak popularnej wizażystki w Polsce. Odpowiadając na zainteresowanie swoich fanek, Magda przygotowała pierwszy profesjonalny kurs makijażu Make-up Your Life.

Magda Pieczonka o współpracy z gwiazdami

Pieczonka przeszła długą drogę, zanim została guru w swojej dziedzinie. Współpracę z gwiazdami zaczęła w 2011 roku. Jej pierwszą sławną klientką była Magda Schejbal, która wówczas plasowała się w ścisłej czołówce najpopularniejszych aktorek serialowych – grała w serialach Szpilki na Giewoncie i Blondynka.

Pierwszą osobą, którą umalowałam była Madzia Schejbal. To był 2011 rok, Magda wręczała nagrodę na Eska Music Awards. Nie miała wyjścia, musiała do mnie usiąść, ponieważ wszystkie inne koleżanki były zajęte. Ja byłam nowa, a wiadomo, że nowym jest trudniej. Ona nie miała wyjścia i do mnie usiadła. Okazało się, że nie było tak źle i od tego się zaczęło.

Magda Schejbal na ESKA Music Awards 2011

Magda Schejbal na ESKA Music Awards 2011

Magda prywatnie przyjaźni się z wieloma gwiazdami z pierwszych stron gazet. Jak poznała Natalię Siwiec i Klaudię El Dursi?

Jeśli chodzi o świat show-biznesu, to ja jestem typem, który nie wyskakuje przed szereg. Ja robię to, co kocham. Nie jestem osobą, która jest kłótliwa, jest intrygantką. Kocham ludzi, lubię z nimi przebywać. I takie osoby przyciągam. Natalia Siwiec też jest taką osobą. Jest mega bezproblemowa, mega pozytywna. Nie zazdrości, cieszy się z czyjegoś sukcesu. My z Natalią poznaliśmy się w grudniu na akcji charytatywnej, to już było 7 lat temu. Malowałam buzie dzieci, a Natalka rozdawała im prezenty. Nie znając się, bardzo się zaprzyjaźniłyśmy i polubiłyśmy, a potem to już szło z górki. A to robiłyśmy tutoriale, a to nagrywałyśmy inne rzeczy, zachowywałyśmy się jak siostry. Często nas wrzucają do jednego worka, bo my się bardzo lubimy. Klaudię poznałam dwa lata temu na Helu. Tam prowadziłam warsztaty, w których modelowała mi Natalia Siwiec. Natalia znała Klaudię i Klaudia przyszła jako kursantka na te warsztaty. Wtedy poznałyśmy się po raz pierwszy, później już nam było łatwiej, nagrywałyśmy różne snapy, spotykałyśmy się na eventach itd.

Cała rozmowa poniżej.

Zapis całej rozmowy live z Magdą Pieczonką:


Magda Schejbal w makijażu Magdy Pieczonki

Magda Schejbal w makijażu Magdy Pieczonki

Magda Schejbal w makijażu Magdy Pieczonki

Magda Schejbal w makijażu Magdy Pieczonki

Natalia Siwiec w makijażu Magdy Pieczonki

Natalia Siwiec w makijażu Magdy Pieczonki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×