Magda Gessler przed każdą wizytą u wnuczki musi zrobić test na COVID-19. Ale nie to stanowi największą barierę przed spotkaniami

Lara Gessler o relacji Magdy z wnuczką

Lara Gessler o relacji Magdy z wnuczką

Córka Lary Gessler rzadko widuje swoją babcię. Okazuje się, że kobieta ma pewne warunki, które muszą zostać spełnione, by Magda mogła spotkać się ze swoją wnuczką. Jakie? 

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Popularność zdobyła dzięki prowadzeniu programu Kuchenne rewolucje, w którym pomaga innym przedsiębiorcom stanąć na nogi. Uratowała dziesiątki restauracji od bankructwa. Gwiazda miała okazję również przekazywać swoje cenne rady w innych programach.

W 2012 roku dołączyła do panelu jurorskiego w kulinarnym show MasterChef. Gościnnie pojawiała się także w kilku odcinkach MasterChef Junior. Stacja z myślą o Magdzie stworzyła również dwa inne formaty – Sexy kuchnia Magdy Gessler oraz Odkrycia Magdy Gessler, które także przyciągały wielu widzów. Talent kulinarny najwyraźniej przekazała w genach swojej córce Larze Gessler. 33-latka posiada własną pracownię kulinarną oraz jest współwłaścicielką restauracji Słodki… słony.

Lara mimo wielu obowiązków znalazła czas na to, by założyć rodzinę. Jest szczęśliwą mamą córeczki, której wraz z mężem nadali imię Nena. Pod koniec ubiegłego roku wzięła drugi ślub ze swoim ukochanym Piotrem Szelągiem, który odbył się w Zakopanem, czyli miejscu, w którym się poznali. Na ceremonię zaprosili rodzinę i przyjaciół. Pojawili się m.in.: Magda Gessler, Aleksandra Domańska, Katarzyna Sokołowska czy Piotr Czaykowski, który poprowadził wydarzenie.

Jak często Magda Gessler odwiedza wnuczkę?

Nie jest tajemnicą, że Magda ma świetny kontakt ze swoją córką. Jeszcze bardziej zbliżyła ich do siebie wnuczka Nena. Lara w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjawiła, czy pozwala na częste spotkania swojej córeczki z babcią:

Ja jej zawsze pozwalam. Tylko to jest kwestia tego, że mamy babcię, która bardzo dużo pracuje. Ciężko nam się złapać, kiedy ona jest poza Warszawą, ja jestem sporo poza Warszawą, plus do tego dochodzą wszystkie kwestie bezpieczeństwa, czyli ona też chce być zawsze przetestowana, my chcemy być zawsze przetestowani, kiedy się widzimy.

Lara dba o bezpieczeństwo swoich bliskich:

Nena – wiadomo, że jest bardzo młodą osobą, ale trzeba na nią uważać, bo jest moim dobrem osobistym i dobrem narodowym w pewnym sensie. Te kwestie powodują, że jesteśmy dużo na planach, dużo pracujemy i też przez to nie widujemy się tak często, jak byśmy mogli. Mam nadzieję, że to się zmieni i w najbliższym czasie uda nam się spędzić dłuższe okresy razem, bo czuję, że tego potrzebujemy.

Lara zdradziła nam również, czy Magda gotuje dla swojej wnuczki:

Na to na pewno nikt nie ma czasu. Raczej jak się widujemy, to jest celebracja tego, że możemy być razem. A gotowanie dla nas, to jest luksus.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Magda Gessler, Lara Gessler i Nena

Magda Gessler, Lara Gessler i Nena

Lara Gessler z córką Neną

Lara Gessler z córką Neną

Lara Gessler wspomina Piotra Gesslera

Lara Gessler wspomina Piotra Gesslera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×