Klaudia Halejcio tłumaczy się z pomocy domowej. Wyliczyła, kto pomaga jej w codziennych obowiązkach

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Kto pomaga Klaudii Halejcio dbać o mieszkanie? Gwiazda zdradziła, że po porodzie korzysta ze wsparcia kilku osób. Przy okazji zdementowała krążące plotki.

Klaudia Halejcio zadebiutowała w latach 90. rolą młodziutkiej Andżeliki w serialu Złotopolscy. Od tamtego czasu minęło już ponad dwie dekady, a aktorka wyrosła na pewną siebie kobietę, która niedawno została matką. Swoim szczęściem chętnie dzieli się z osobami, które obserwują jej profil na Instagramie.

W social mediach 31-latki nie brakuje pięknych zdjęć z domowego zacisza. Pokazuje nie tylko wnętrza, w jakich mieszka na co dzień, ale też dzieli się rozkosznymi kadrami ze swoją pociechą. Mała Nel już dawno skradła serca internautów, którzy zastanawiają się, kto pomaga Halejcio w codziennych obowiązkach.

Kto pomaga Klaudii Halejcio dbać o mieszkanie?

Macierzyństwo pochłania gwiazdę bez reszty. Klaudia każdą wolną chwilę poświęca córce, co sprawia, że osoby obserwujące jej profil zaczęły zastanawiać się, czy aktorka zatrudnia pomoc domową. Gwiazda rozwiała wszystkie wątpliwości w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Zawsze się zastanawiam, jak czytam te komentarze, czy ktoś by chciał, żeby codziennie tyle osób chodziło mu po domu, kiedy ma się taki najlepszy etap w swoim życiu, kiedy ma się dziecko itd. Więc myślę, że może w jakiś sposób jest to wygodne, ale tak naprawdę nigdy się nad tym nie zastanawialiśmy i nigdy nie odczuwaliśmy takiej potrzeby.

Klaudia uważa się za pedantkę, dlatego najchętniej sama dba o porządki:

Ja zawsze mówię, że jestem Zosia Samosia. Zresztą, wcześniej jak mieszkałam sama, pokazywałam, że lubię robić dużo rzeczy domowych, czyli gotować, sprzątać. To było widać po moim mieszkaniu, że jestem typem perfekcjonistki i pedantki. Lubię robić te rzeczy, one mi sprawiają przyjemność.

Po porodzie z nieskrywaną przyjemnością korzysta ze wsparcia najbliższych. Przed naszą kamerą wyliczyła, kto jej pomaga poprawiać niedociągnięcia w sprzątaniu – bynajmniej nie jest to sztab sprzątaczek:

Oczywiście, jak przyjeżdża moja mama, to wiadomo, że mi pomoże. Mam przyjaciółkę, która uwielbia robić porządki, ma nawet dedykowany profil pod to, żeby pokazywać jak robić porządki i np. pomaga mi uporządkować moją garderobę. Więc tak naprawdę robimy to z przyjaciółmi, rodzice nam pomagają i sami.

Cała rozmowa poniżej.


Klaudia Halejcio - pokój Nel

Klaudia Halejcio - pokój Nel

Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja to przy dzieciach się nie mam czasu nawet wysrać. Tyle mam roboty zeby to wszystko ogarnąć.

 • GośćEla pisze:

  Gdyby powiedziała, że niania,pani sprzątająca i kucharka wszyscy byliby zniesmaczeni. Jak mówi, że sama,czasem mama i koleżanka też źle. I co powiedzieć żeby zadowolić czytających? Najlepiej nic nie mówić i nic nie pokazywać. Popularność sporo kosztuje 😪

 • Marta pisze:

  Mieć taką willę i nie mieć sprzątaczki…
  Przecież te białe marmury codziennie trzeba myć. Moja ciocia ma mniejszą chatę, mniej kasy od nich, a i tak wynajmuje sprzątaczke… na taki dom i przy takich pieniądzach jakie mają to już mus.

 • Aga pisze:

  Nie wierze w takie bzdury

 • Gość pisze:

  Ja mam 55 metrów mieszkania i przy dwójce jest ciężko ogarnąć żeby był porządek a co dopiero taka chata w której jets błysk. Dlaczego te celebryty tak uparcie chca żeby wierzono że są takie idealne. I czy wogole. Ktoś im jeszcze wierzy w ten ich perfekcjonizm i nienaganność. Jakbym miała tyle kasy to bym sama wynajęła kogoś do sprzątania i na pewno nie krylabym się z tym.

 • Gość pisze:

  Ciekawe kiedy sprząta, gotuje i zajmuje się dzieckiem skoro stale się pindrzy do swoich relacji i brylowania na ściankach??? Chwaliła się nowym domem, jest ogromny- mam uwierzyć, że sprząta go sama?

 • Ewa pisze:

  Sama jestem mamo i wiem jak jest ciężko pogodzić pracę i jeszcze obowiązki domowe

 • Gość pisze:

  odkurzyć meble, podłogi, umyć podłogi, wyprać, wyprasować, ugotować obiad, zrobić zakupy, pobawić się z dzieckiem, poczytać, popatrzeć w Internet, pomalować paznokcie ………. sama, sama, sama

 • Jiki pisze:

  Teraz pani sprzątająca nazywa się sprzątaniem z przyjaciółmi…. ciekawie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×