Katarzyna Dowbor zdradziła, kiedy płakała na planie „Nasz nowy dom”? Która sytuacja tak ją poruszyła? Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie [WIDEO]

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor na planie programu Nasz nowy dom regularnie spotyka się z ludźmi, którzy ledwo wiążą koniec z końcem. Wyjawiła, czy kiedykolwiek dała się ponieść emocjom. 

Katarzyna Dowbor studiowała filologię polską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po pewnym czasie zdecydowała się jednak na rzucenie studiów i przeprowadziła się do Warszawy. Edukację kontynuowała na kierunku pedagogicznym na specjalizacji seksuologia na Uniwersytecie Warszawskim. Już wtedy wiedziała, że chce pracować w mediach, dlatego postanowiła zostać redaktorką rubryki kulturalnej w gazetce studenckiej.

Z czasem udało jej się otrzymać pracę w radiu. Po roku zdecydowała się na przejście do telewizji. Od 1983 roku tworzyła felietony, które były emitowane w programie Pegaz. Udało jej się również zrealizować kilka filmów dokumentalnych. W końcu zadebiutowała jako konferansjerka w Studio Lato. Stacja TVP zauważyła drzemiący w niej potencjał i postanowiła dołączyć ją do grona prowadzących Pytanie na śniadanie.

Katarzyna Dowbor płakała na planie programu Nasz nowy dom 

Największa popularność spadła na Katarzynę, gdy w 2013 roku przeszła do stacji Polsat. To tam od prawie dekady prowadzi reality show Nasz nowy dom, który zapewnił jej ogólnopolską rozpoznawalność. Z miejsca zyskała grono sympatyków, którzy bacznie obserwują jej poczynania zarówno zawodowe, jak i prywatne.

Program wyciąga pomocną dłoń do rodzin, które ledwo wiążą koniec z końcem. Ekipa remontowa w kilka dni odmienia ich domy lub mieszkania. Na ekranie nie brakuje wzruszających momentów. Katarzyna Dowbor w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, czy kiedykolwiek płakała na planie programu:

Zdarzało się, oczywiście. Zwłaszcza na początku naszego programu. Czyli 8 lat temu. Nigdy w życiu wcześniej nie stykałam się z tego typu problemami, z taką ogromną biedą, która niestety dotyczy takiej ilości osób. Nigdy nie sądziłam, że można żyć w tak tragicznych warunkach.

Prezenterka nie ukrywa, że to, czego doświadczyła w programie, sprawiło, że teraz o wiele lepiej radzi sobie z emocjami:

W tej chwili jestem już z tym wszystkim bardziej obyta i wiem, że nie ma co płakać, tylko trzeba się brać do roboty. To jest mój pomysł na to, aby się nie załamywać, nie przejmować tylko iść do przodu.

Jesteście fanami programu Nasz nowy dom?


Katarzyna Dowbor - Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor - Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor w 2003 roku

Katarzyna Dowbor w 2003 roku

Katarzyna Dowbor - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Katarzyna Dowbor - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live big pączki pana wojewódy po 20źł a autobiografia britney za 100mln wyźsza polityka kolonie pracują a mocartśwa śmierdzą ale moźe przynajmniej będzie awans na mistrzostwa jak pani swiątek a jak to mówi pani swoboda mogło być lepiej ale mam okres ha ha thiś is thel ive i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×