Katarzyna Cichopek śmiało wyjawiła swoje zarobki w teatrach! Wiemy również na co je wydaje! [WIDEO]

Kasia Cichopek ile zarabia

Kasia Cichopek ile zarabia

Aktorka nie owija w bawełnę i mówi jak jest

Ile zarabia Kasia Cichopek?

Kasia Cichopek to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą popularność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość, w którym gra od 17 lat. Kasię co jakiś czas można oglądać także na deskach teatru.

Przy okazji ostatniej rozmowy z Cichopek, zapytaliśmy ją o zarobki w teatrze. Przypomnijmy, że ostatnio Paulina Holtz przyznała, że występy na żywo traktuje jako drogie hobby, za które miesięcznie dostaje 1600 złotych, to jednak za mało by przeżyć w Warszawie. Co na ten temat sądzi Kasia?

To zależy w jakim teatrze się występuje i jak często bierze się udział w przedstawieniach. Ja nie pracuję na etat w żadnym teatrze, w związku z tym moje wynagrodzenie jest od danego spektaklu wyjazdowego w którym biorę udział. Generalnie nie narzekam, aczkolwiek teatr nie jest bardzo dochodowym zajęciem, ale jest niesamowicie zajęciem takim, które ja kocham, a jak się coś kocha to nieważne ile się zarabia. Nie mogę powiedzieć, że zarabiam źle. Zarabiam tak okay.

Kasia bez dłuższego zastanowienia zdradziła naszej reporterce na co najczęściej wydaje zarobione pieniądze. Aktorka swoim budżetem zarządza bardzo rozsądnie:

Jeśli ma się dzieci, to bardziej się myśli o tym, aby zapewnić im np. kolejny semestr w szkole, albo dodatkowy kurs angielskiego, a dopiero potem są sukienki od projektantów.

Cała rozmowa poniżej.

Skostniała z zimna Katarzyna Cichopek romantycznie pozuje w samym sweterku pod zaśnieżonym Giewontem! Zdjęcia jak z katalogu!

Rozedrgana z emocji Kasia Cichopek rozmawia ze swoją 4-letnią córką przez internet! Złożyła jej wzruszające życzenia urodzinowe!

Chwila zastanowienia i wszystko jasne! Kasia Cichopek o specjalnej edycji „Tańca z gwiazdami” tylko dla zwycięzców [WIDEO]


Katarzyna Cichopek w sukience w grochy

Katarzyna Cichopek w sukience w grochy

Katarzyna Cichopek - otwarcie sklepu z wyposażeniem wnętrz 2017

Katarzyna Cichopek - otwarcie sklepu z wyposażeniem wnętrz 2017

Katarzyna Cichopek - premiera bajki

Katarzyna Cichopek - premiera bajki "Balerina"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×