Julia Wieniawa odkłada studia na później: „Jeszcze nie jest mi po drodze”. Na przeszkodzie stanęła jej nie tylko praca

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa nie jest dyplomowaną aktorką, ale przed kamerami radzi sobie znakomicie i nie może narzekać na brak pracy. Zdradziła nam, czy ma w planach rozpoczęcie nauki na wyższej uczelni.

Julia Wieniawa w show-biznesie jest od najmłodszych lat. Ogromną popularność przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl. Wcieliła się tam w postać Pauli i z miejsca zyskała sympatię fanów. Jeden z najpopularniejszych sitcomów otworzył jej drzwi do dalszej kariery. Od czasu występu na ekranach Dwójki nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Cały czas pojawia się na dużym i małym ekranie, a ostatnio zadebiutowała także na deskach teatru i spotkała się z bardzo pochlebnymi recenzjami.

Julia ma niezwykle artystyczną duszą i jest kobietą wielu talentów. Doskonale odnajduje się również jako bizneswoman. Pomimo młodego wieku jest już właścicielką trzech mieszkań i prowadzi dwie firmy. Ma własną markę kosmetyczną i odzieżową.

Julia Wieniawa o studiach i planach na przyszłość

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w show-biznesie. Chociaż nie jest dyplomowaną aktorką, to przed kamerą nie ma sobie równych. O tym, że świetnie sprawdza się w zawodzie, świadczy nie tylko popularność wśród fanów, ale także pochlebne recenzje krytyków.

Rok akademicki zaczyna się już za kilka tygodni. Julia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy ma w swoich planach dołączyć do studenckiego grona:

Nie poszłam na studia, nadal tego nie wykluczam, ostatnio moi przyjaciele bardzo zdolni próbowali się dostać i im się nie udało. Nie wiem na czym to polega. Może kiedyś ja też spróbuję. Nie wykluczam tego, bo edukacja jest ważna i super pójść do szkoły teatralnej, natomiast nadal nie mam tego w bliskich planach.

Co stoi jej na przeszkodzie? Julia musi poczuć, że to jest ten moment:

Ja tak mam. Jeżeli coś sobie postanowię, to robię wszystko, aby do tego celu dojść. Tak samo jak z prawem jazdy, za pierwszym razem zdałam teorię, bo się na tym skupiłam. Czy jak sobie postanowię, że teraz będę robić płytę, to naprawdę ją robię i efekty będą niedługo. Więc jeżeli sobie postanowię, że chce iść na jakiekolwiek studia, to się to wydarzy. A na razie tak czuję, że jeszcze nie jest mi po drodze. Jest mi dobrze jak jest. Wzięłam się za angielski. Kto wie.

Trzymamy kciuki za Julię.


Julia Wieniawa - premiera Small World

Julia Wieniawa - premiera Small World

Julia Wieniawa - Flesz Fashion Night 2021

Julia Wieniawa - Flesz Fashion Night 2021

Julia Wieniawa w Amsterdamie

Julia Wieniawa w Amsterdamie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×