Rafał Szatan ma za sobą poważną operację: „Jeszcze sporo walki”. Jak wspiera go Basia? [WIDEO]

Rafał Szatan

Rafał Szatan

Rafał Szatan w styczniu miał bolesny w skutkach wypadek na scenie. Jak się czuje dwa tygodnie po operacji? Aktor opowiedział o swoim stanie reporterce Jastrząb Post.

Rafał Szatan ma za sobą niefortunny wypadek, który okazał się bolesny w skutkach. Aktor doznał poważnego urazu kolana, do którego doszło na scenie podczas musicalu Pretty Woman w Łodzi. Mąż Basi Kurdej-Szatan wpadł na fragment scenografii przygotowanej do jednej ze scen.

W ferworze chciałem od razu pobiec, żeby grać dalej, obróciłem się gwałtownie, ale kolano i stopa zostały… i cały staw się rozsypał – powiedział Plejadzie.

28 stycznia aktor trafił na stół operacyjny, o czym poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama. Od tego czasu powoli wraca do formy.

Kilka dni temu gościł na pokazie kolekcji ubrań uszytych z materiałów z recyklingu. Na czerwony dywan wszedł, podpierając się kulami. Reporterce Jastrząb Post opowiedział, jak się obecnie czuje.

Rafał Szatan o powrocie do formy po wypadku

Przed naszą kamerą Rafał zdradził, że przed nim jeszcze długa rehabilitacja, zanim wróci do pełni sił:

Powoli, bo to jest drugi tydzień po operacji. Jeszcze na pewno dużo czasu takiego ciężkiego i rehabilitacyjnego. Jeszcze sporo walki, ale już do przodu.

W trudnym czasie Szatan może liczyć na wsparcie bliskich. Nie tylko Basia, tale także 11-letnia Hania dbają o Rafała na każdym kroku:

Na tym to polega, żebyśmy się wspierali. Teraz czuję się w domu jak księciunio, bo faktycznie jest tak, że i Basia i nasza Hania się w to bardzo zaangażowała, co chwile mnie atakuję, że nie mogę chodzić bez kuli po domu, żebym uważał na tą nogę, więc czuję się bardzo zaopiekowany i zadbany.

Cała rozmowa poniżej.


Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Bodzio pisze:

  Jesteście stuknięcie. Jeżeli kogoś nie lubicie to nie oglądaj go. A trzeba być trzepnienty mocno w dekiel żeby wypisywać tu. Ja lubię ich i dlatego się interesuje.

 • Gość pisze:

  Moja may też miała operację i nikt o niej nie pisał.Ile to ludzi jest po operacjach i to Ci co nikogo nie obrażają. To gwiazdeczka wulgaryzmu i chamstwa.Czy jej córka miała jakokolwiek przykrosc w szkole,jak jej matka nazwała mordercami żołnierzy?,bo moj syn miał.Znow o niej piszecie,czy to kiedykolwiek się skończy.

 • Gośćl pisze:

  Ludzie…..odczepcie się od nich!!!! Żal wam to nie oglądacie ich. Da wspaniali i piękni. Miło ich oglądać !

 • Ninka pisze:

  Ale to na parcie na szkło niech se jaja odetnie będzie o czym pisać Że szpitala odpicowany lakier na włosach co on tam sobie operował jestem ciekawa

 • Gośćsawa pisze:

  Głupi z głupim po głupiemu glupieja .

 • GośćEwa pisze:

  Ale po ściankach i imprezach już łażą, ale zdjęcia ze szpitala wklejone .Kiedy ci dwaj w końcu znikną i dadza nam święty spokój .

 • Gość Stanio pisze:

  Masa ludzi ma poważne operacje kolan.Nie opisują tylko sami starają się z tym uporać.Pani Kurdej-Szatan już dobrze kieruje mężem a nuż wpadnie kasa.Biedni ludzie nie są perfidni nie myślą o forsie tylko walczą nie przed fleszami.

 • Gośćdumbo pisze:

  Jezuuuuu… Dość, von z nimi.. prymitywna wulgarna i głupia kobieta ,,,hmmm no..a ten o kulach to gwiazdor?

  • Gość pisze:

   Z Ciecie chyba nie gość dumba tylko dupa żeby takie takie komentarze pidać prostaku.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×