Gosia Ohme o hejcie na Magdę Stępień i Jakuba Rzeźniczaka: „Nie miałabym takich pieniędzy, żeby to opłacić” [WIDEO]

Gosia Ohme o hejcie na Stępień i Rzeźniczaka

Gosia Ohme o hejcie na Stępień i Rzeźniczaka

Małgorzata Ohme w rozmowie z naszą reporterką skomentowała nagonkę, której ofiarą była Magdalena Stępień, która założyła zbiórkę na leczenie chorego na nowotwór synka. Co powiedziała dziennikarka?

Zbiórka na leczenie małego Oliwiera, syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka, wzbudziła masę kontrowersji. Wszystko skrytykował między innymi znany z sieci Dziki Trener. Wziął także pod lupę zarobki piłkarza i finansową sytuację Magdy. Modelka odpowiedziała mu emocjonalnym postem. Kuba długo nie zabierał głosu w sprawie. Udzielił w końcu wywiadu portalowi Interia, gdzie opowiedział, jak wygląda jego sytuacja finansowa i wyglądają postępy w leczeniu chłopca.

Co na temat krytyki, jaka wylała się na rodziców Oliwiera powiedziała naszej reporterce Gosia Ohme?

Małgorzata Ohme komentuje nagonkę na Magdalenę Stępień

Gosia Ohme o hejcie na Magdę Stępień i Jakuba Rzeźniczaka, po tym, jak Magda założyła zbiórkę, aby zebrać pieniądze na leczenie swojego chorego synka:

Ja się nieustająco dziwię, że ludzie mają taką potrzebę krytycznego wypowiadania się. Jeśli nie chcą wspierać, to niech nie wspierają. Założenia dotyczącego tego, ile kto ma pieniędzy, ile my mamy pieniędzy naprawdę mogą być bardzo fałszywe. Gdyby dzisiaj zachorowało któreś z moich dzieci, albo ja, to też nie miałaby pieniędzy na drogie leczenie. Nawet gdybym sprzedała wszystko, co mam czyli dom w kredycie, z którego nic by mi nie zostało, to tak naprawdę nie miałabym takich oszczędności i takich pieniędzy, żeby to opłacić. Więc tak naprawdę problemy i trudności finansowe dotyczą nas wszystkich. Każdy ma prawo poprosić o pomoc i wsparcie z zewnątrz.

Gosia Ohme sama niedawno próbowała pomóc i także musiała mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami:

Ja też miałam takie doświadczenie, jak zbierałam pieniądze dla mamy zastępczej z Żyrardowa, która się opiekuje dwanaściorgiem dzieci. Ludzie pisali, że nie będą wpłacać, bo ona na pewno chce zabrać te pieniądze, bo nie założyła fundacji i chce dać je swoim biologicznym dzieciom, które są już dorosłe i sobie dobrze radzą, więc ona na pewno za chwilę porzuci te dzieci, jak zbierze te pieniądze. Co spowodowało to, że pani Ewa natychmiast założyła fundację, bo nie wiedziała, że taka procedura musi być, a znając panią Ewę nigdy by jej do głowy nie przyszło, aby mieć taki zamiar. Ale te uwagi i te niestosowne komentarze za każdym razem wprowadzają mnie w totalne zdumienie, że ludziom się chce. Jest tyle fantastycznych rzeczy, które można robić, tyle miejsc do poznania, tyle rzeczy do przeczytania, tyle pięknych przestrzeni do dobrej energii. A ludzie tkwią w tej złej energii.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Gosia Ohme w rozmowie z Jastrząb Post

Gosia Ohme w rozmowie z Jastrząb Post

Syn Magdaleny Stępień ma raka

Syn Magdaleny Stępień ma raka

Zbiórka Magdy Stępień została zablokowana

Zbiórka Magdy Stępień została zablokowana

Komentarze

 • Babcia pisze:

  Boże, dlaczego? Abstrahując od wszystkiego, ale tam gdzie pieniądze,tam zawsze hejt, dzikie komentarze, chamstwo, głupie uwagi i oceny.Po co to wszystko.chcesz pomagaj, nie to milcz

  • Maria pisze:

   Przykre to bardzo , ze mamy takie spoleczenstwo , w ktorym jest tyle jadu na kazdym kroku.Chodzi o zycie dziecka i kazda matka stanie na glowie zeby ratowac wlasne dziecko i kazda matka i kazda dobra osoba bedzie wspierac matke walczaca o zycie dziecka.

 • Gość pisze:

  Super powiedziane 100 procentach

 • Racjonalna pisze:

  Mogła myśleć wcześniej. Mając dziecko racjonalna matka mającą tyle pieniadzy ma coś odłożone na czarną godzinę. Oni zamiast skupić się na dziecku to żyli jak paczki w maśle nie myśląc o jutrze i za to jest hejt. Mieli na wyjazdy, o których szary Kowalski może jedynie poczytać bo nawet nie śmie marzyć a teraz płacz. Oni nie są biednymi ludźmi,biedni to są teraz ludzie pracujący na najniższej krajowej i mający mniej niż 3 dzieci i takie rodziny nie mają z czego odłożyć ale ona niech się nie ośmiesza. Niech posprzedaje firmowki które ma i się zacznie ubierać w lumpie jak większość i pieniądze się znajdą

 • Gość pisze:

  Pani Ohme jak zwykle niczego nie zrozumiała. Tu nie chodzi o zbiórkę na chore dziecko, tylko i to jak wcześniej zachowywali się jego rodzice. Sama nie mam wiele ale i tak wpłacam na chorych. Ale ja nigdy nie polecę do Dubaju ani na Malediwy. Nie dlatego że nie uzbieram na takie wakacje, ale dlatego że oszczędzam na „czarna godzinę”. Ja pochodzę z tego pokolenia, którym nikt nie pomagał, sami do wszystkiego dochodzimy. Dwudziestolatkowie żyją teraz ponad stan. Dziewczyny żyją na koszt swoich chłopaków. Żyją z dnia na dzień. Jak motyle. A potem płacz i wyciąganie ręki. Wiadomo że ta pani nie ma żadnej zdolności kredytowej, bo jest modelko-infkuencerka czyli kompletnie niewiarygodna dla banku. Łatwo jest pokazywać cycki w internecie, ale niech to będzie ostrzeżenie, że życie to nie bajka.

  • Gość pisze:

   Olej czyli ty masz te 350 tys odłożone bo nie latasz do Dubaju tak ? To jak masz to ok, ale jak nie masz to się nie odzywaj.

  • Magda pisze:

   Dokładnie. Jeszcze dostałabym, że szkoda tego biednego dziecka, że ma tak pokręconych rodziców

  • GośćTaka prawda pisze:

   Co za bzdury wypisujesz, ty za to zrozumiales/as. Uwazaj lepiejna siebie,zeby w zyciu ciebie krzywda nie spotkala.

  • Gość pisze:

   Super powiedziane 100 procentach

  • Babcia pisze:

   Boże, dlaczego? Abstrahując od wszystkiego, ale tam gdzie pieniądze,tam zawsze hejt, dzikie komentarze, chamstwo, głupie uwagi i oceny.Po co to wszystko.chcesz pomagaj, nie to milcz

  • Gość pisze:

   Dokładnie.

  • Ann pisze:

   Dokładnie. Dziecku życzę zdrowia ale rodzice żałośni. Całe życie się bawią a łosie niech teraz dają na zbiorke

 • Beata pisze:

  Ciekawe jak przebiega leczenie tego maluszka, oby wszystko dobrze się skończyło.

  • Gość123 pisze:

   Słusznie nic nie jest dane na zawsze i w każdej chwili coś się może wydażyć. Mnie też bieda nauczyła oszczędzać na czarną godzinę.

 • Gośćja pisze:

  Nie oceniajmy, bo nigdy nie wiemy co nas w życiu spotka. Na jej miejscu zrobiłabym to samo.

 • Gość pisze:

  Dziki nie wystąpił przeciwko tej zbiórce.Pikazal tylko pewien duży problem, że jedni mogą szastać i żyć ” na poziomie”, a potem i tak wyciągają rękę i ustawiają się tam gdzie stoją biedne matk z chorym dziećmi, które nawet nie pomyślą o wakacjach, bo od lat walczą o przetrwanie.

 • Gość pisze:

  To nie jest zbiórka na dziecko tylko jachty i dubaje dla rodziców

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×