Fabienne Wiśniewska przez nękanie musiała zmienić szkołę: „Pedagogicznie nie zostało to dobrze rozwiązane” [WIDEO]

Fabienne Wiśniewska była nękana

Fabienne Wiśniewska była nękana

Fabienne Wiśniewska borykała się z hejtem. Rówieśnicy dokuczali jej ze względu na znanych rodziców. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjawiła, kto pomógł jej w najtrudniejszych chwilach. 

Fabienne Wiśniewska jest drugą córką Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Nastolatka skończy w tym roku 19 lat. Jakiś czas temu zszokowała spektakularną metamorfozą. Dziewczyna nie ukrywała, że przemiana wiązała się z poczuciem chęci zmiany czegokolwiek. Z uwagi, na to, że najprościej było zacząć od pofarbowania włosów, to właśnie na to się zdecydowała.

18-latka wkracza w dorosłe życie. Już w maju przystąpi do egzaminu dojrzałości. W ubiegłym miesiącu odbyła się studniówka. W tym wyjątkowym dniu mogła liczyć na wsparcie rodziny. Na balu pojawił się jej brat Xavier, mama oraz tata z obecną żoną – Polą Wiśniewską. Fabienne nie ukrywa, że znani rodzice wywołali poruszenie w szkole. Wielokrotnie ktoś z jej kolegów i koleżanek prosił Michała i Mandarynę o autograf lub wspólne zdjęcie.

Fabienne Wiśniewska była ofiarą nękania w szkole

Dzieci Michała Wiśniewskiego od urodzenia żyją w blasku fleszy. Paparazzi w pewnym momencie nie odstępowali ich na krok. Jego syn Xavier niedawno zdobył się na szczere wyznanie. Przyznał, że w jego głowie pojawiały się myśli samobójcze. Fabienne Wiśniewska natomiast doświadczyła przemocy słownej w szkole, do której uczęszczała. Rówieśnicy dokuczali jej głównie ze względu na sławnych rodziców i nietypowe imię, dlatego była zmuszona do tego, by zmienić placówkę. Więcej o tym przykrym doświadczeniu opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Ja w poprzedniej szkole się z nim borykałam, ale ją zmieniłam i teraz jest super. Na dzień dzisiejszy jest w porządku. W tamtej szkole wszystko nie pasowało ludziom w mojej osobie. Takim najlepszym rozwiązaniem było zmienienie placówki. Bo nie zmienimy 400 osób, które tam są. Lepiej zmienić środowisko i samemu sobie z tym poradzić. Pedagogicznie nie zostało to dobrze rozwiązane w tej szkole, ale teraz jest w porządku.

Fabka zdradziła, że w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie rodziny. Do kogo dzwoni z problemem?

Zawsze jak mam jakiś problem to zdecydowanie dzwonię do swojego brata. Jest osobą godną zaufania, to na pewno i też nie będzie mnie oceniał przez pryzmat tego, co robię, czy co się wydarzyło, więc jest pierwszą osobą, do której wykonuje telefon po pomoc. Wydaje mi się, że w drugą stronę to działa podobnie. Więc super.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Fabienne Wiśniewska ma nową fryzurę

Fabienne Wiśniewska ma nową fryzurę

Fabienne farbuje włosy Michała Wiśniewskiego

Fabienne farbuje włosy Michała Wiśniewskiego

18. urodziny Fabienne Wiśniewskiej, córki Mandaryny i Michała Wiśniewskiego

18. urodziny Fabienne Wiśniewskiej, córki Mandaryny i Michała Wiśniewskiego

Komentarze

 • GośćBaba pisze:

  Nie rozumiem dlaczego tak podłe treści są publikowane. Świetne,mądre dzieciaki i niech im się wiedzie jak najlepiej. Poza tym one sobie rodziców nie wybierały,więc co za bzdury jeden z drugim pisze. Każdy odpowiada za siebie. Może wpierw zastanówcie się nad sobą i swoją rodziną,bo gdybyście byli szczęśliwi,to byście nie opluwali innych. Gąbka,powodzenia na maturze i głową do góry. Jesteście fajnymi,młodymi ludźmi.🌹🌹🌹

 • Harem araba pisze:

  Dlaczego ten jej stary,zawsze ma otwartą paszczę, może ma polipy.
  Obrzydliwy wygląd.
  Dzieci znów wyginają paluchy.
  Niedaleko spadają jabłka od jabłoni.

 • Pedagog pisze:

  Najlepiej jeżeli by tatko ,dzieciorób przyszedł na stud główkę ze wszystkimi,byłymi żonami i byłymi treściami.
  Cyrk k,rwa na całego.

 • GośćPe pisze:

  Podejrzewam ,że w poprzedniej szkole nie chodziło o imię ,ale o
  czerwonego dziecioroba.
  I trudno się dziwić.

  • Gość pisze:

   Twój ojciec też jest dzieciorobem…

  • Gość pisze:

   Skącz człowieku o tych dzieciach Michał ma wszystkie dzieci fajne i jest ok. A ciebie guzik do tego ty mu nic nie dajesz, pozdrawiam całą rodzinę Wiśniewskich.

 • GośćNaobcejziemi pisze:

  Dajcie jej spokoj ! Ma francuskie imie i jest ok! Co was to obchodzi, typowa polska zazdrosc i zawisc.
  Dziewczyna jest piekna i bardzo zdolna, mam nadzieje ze wyspiewa nam jeszcze pare pieknych piosenek.
  Fanienne, glowa do gory.Pozdrawiam serdecznie.

 • Gość pisze:

  Może trzeba było dać jej na imię wersalka. Pretensje do rodziców tyle ładnych imion a im się zachciało…

  • Nika pisze:

   Uważasz, że dzieci ppowinne być oceniane przez rodziców? Gratuluję inteligencji. Jeżeli masz dzieci to myślę że je oceniają poprzez Ciebie. Mogę im współczuć.

 • Gość pisze:

  A twoje korzenie Łukasz sięgają chyba Pcimia Dolnego bo bredzisz. W nowej szkole jest ok i dziewczyna czuje się dobrze, po prostu w tamtej szkole było buractwo, a pedagodzy powinni iść kopać ziemniaki a nie uczyć w szkole, a imiona są bardzo ładne. Długo mieszkałam we Francji i nie wmawiaj, że tam nie ma już takim imion, są bardzo popularne

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  Jaka stąd płynie nauka? Nie usiłujcie być „europejscy” /”światowi” jeśli wasze korzenie sięgają Grójca albo Mławy i nie jesteście na czasie. Fabienne, Etienette… to razi sztucznością i bufonadą. A Xavier kojarzy się z X-Menami. Teraz nawet Francuzi rzadko nadają takie imiona, bo prędzej spotkacie w Paryżu Sachę czy jakieś islamskie albo afrykańskie imię niż któreś z nich.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×