Dopiero co się zaręczyły, a Dawid Woliński już nam zdradził ślubne plany. Przygotował dla Julii i jej partnerki szczególną niespodziankę

Dawid Woliński o zaręczynach Julii z Top Model

Dawid Woliński o zaręczynach Julii z Top Model

Dawid Woliński o zaręczynach i ślubie Julii Sobczyńskiej z Judytą Mliczek. Zdradził nam, że jako jedna z nielicznych osób wiedział o całej akcji. Przygotował dla dziewczyn cudowną, ślubną niespodziankę.

Finał Top Model 10 wygrała Dominika Wysocka, ale nie tylko o niej zrobiło się głośno po poniedziałkowym wieczorze. Zwycięstwo ślicznotki przyćmiła poniekąd jej rywalka – Julia Sobczyńska, która po zakończeniu show uklękła przed swoją partnerką, Judytą Milczek, i poprosiła ją o rękę.

Dawid Woliński o zaręczynach i ślubie Julii Sobczyńskiej

O zaręczynach dziewczyn pisały wszystkie serwisy plotkarskie. To było jedno z najbardziej romantycznych wydarzeń w historii programu. Jedną z niewielu osób, które wiedziały o planach Julii, był Dawid Woliński. Aspirująca modelka zwierzyła się swojemu mentorowi, że w dniu finału show jej związek wejdzie w kolejny etap.

Projektant w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, opowiedział o szczegółach całej akcji:

Cudownie. Julia przybiegła do mnie i powiedziała: „Dawid, zaręczam się dzisiaj. Mam przy sobie pierścionek. Szukam swojej dziewczyny”. Darzę Julię ogromnym szacunkiem. To jest świetna dziewczyna. Nadawałaby się idealnie, żeby wygrać nasz program, ale i nie tylko. Jest zdeterminowana do pracy, kocha to wszystko, pokochała modę i na pewno z wzajemnością.

Nie mogło zabraknąć pytania o ślub. Dawid ma nadzieję, że Julia i jej ukochana wkrótce powiedzą sobie tak:

Nie wiem co będzie niedługo możliwe w Polsce, ale myślę, że będziemy mieli niedługo reglamentowany prąd, światło w związku z tym nawet bardzo dobrze, że nie mogą tu wziąć ślubu. Wiem, że wyjadą do fajnego kraju, w którym będzie cudownie i wspaniale. Tego im życzę.

Przy okazji Woliński uchylił rąbka tajemnicy. Zdradził, że to on zaprojektuje ślubne stroje dla swoich ulubienic:

Powiedziałem im, że mega – mają do mnie wpaść i szyjemy sukienki, czy garnitury. Co tam będą chciały. Pośmialiśmy się.

Cała rozmowa poniżej.


Dawid Woliński - Finał Top Model 10

Dawid Woliński - Finał Top Model 10

Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×