Dawid Woliński ma śliczną córkę i z dumą chwali się jej sukcesami. Jeszcze o niej usłyszycie, a wszystko za sprawą jej niezwykłego talentu! [WIDEO]

Dawid Woliński córka

Dawid Woliński córka

Czym zajmuje się córka Dawida Wolińskiego?

Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jednak nie w każdym przypadku to przysłowie się sprawdza. Dawid Woliński ma piękną córkę Oliwię, która ani myśli o karierze w modelingu, chociaż ma do tego naprawdę spore predyspozycje. Dlaczego nie chce pójść w ślady ojca i zawojować w branży mody?

Nie, Oliwia nigdy się do tego nie zabierała. Nawet nie ma w tę stronę żadnych ciągotek. Ona bardziej jest artystycznie, studiuje ceramikę na ASP we Wrocławiu. Myślę, że to jest jej pasja. Lubi rysować, lubi malować, robić zdjęcia, a niekoniecznie ją ciągnęło do modelingu – wyznał Dawid w rozmowie z naszą reporterką.

Czy Dawid nie chciałby aby jego córka zaistniała w show-biznesie?

Ja bym wcale tego nie chciał. Bo wiem, że to jest trudna sprawa. I to przejście, ze świata zwykłego człowieka, do niezwykłego człowieka, czyli celebryty, jest mocne i intensywne. Naraża na wiele kontaktów z ludźmi, którzy nie są do końca fajni, którzy mają inny cel niż bycie miłym i myślę, że to jest niepotrzebne jej.

Myślicie, że show-biznes faktycznie jest taki niebezpieczny?

Gwiazdy promują powracające „Top Model”: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Michał Piróg

Joanna Krupa wyprawiła huczny wieczór panieński! Na imprezie nie zabrakło gwiazd!

Sukienka spłatała Joannie Krupie przykrego figla na konferencji „Top Model”! Nie uwierzycie co robił Dawid Woliński, gdy modelka walczyła z kreacją


Dawid Woliński, Oliwia Wolińska

Fotografia: Facebook

Dawid Woliński - konferencja prasowa Top Model

Dawid Woliński - konferencja prasowa Top Model

Dawid Woliński - konferencja prasowa Top Model

Dawid Woliński - konferencja prasowa Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×