Czy Lara Gessler chciałaby poprowadzić Kuchenne Rewolucje? Córka Magdy mówi szczerze o rywalizacji w rodzinie

Lara Gessler, Magda Gessler

Lara Gessler, Magda Gessler

Lara Gessler o prowadzeniu Kuchennych rewolucji za mamę. Czy podjęłaby się wyzwania zastąpienia Magdy Gessler? Zobacz, co nam powiedziała.

Kuchenne rewolucje goszczą na antenie TVN od ponad 11 lat. Program pojawia się w każdej ramówce stacji i wciąż przyciąga przed telewizory tak samo wielkie grono fanów. Co tydzień ok. 3 miliony Polaków zasiada przed swoimi odbiornikami, by podglądać, jak Magda Gessler zmienia na lepsze życie właścicieli podupadających lokali.

Kultowe show doczekało się kilku wydań specjalnych. Gessler robiła już rewolucje w swojej londyńskiej restauracji, a z pomocą Charlesa Daigneault odwiedzała stare miejsca, w których lata temu przeprowadziła udaną zmianę.

Chyba nikt nie wyobraża sobie kogokolwiek innego na miejscu jednej z najbardziej wyrazistych postaci w show-biznesie. Ale co by było gdyby gwiazda zrezygnowała z dalszego prowadzenia formatu? Czy jej fuchę przejęłaby córka, która znakomicie zarządza cukiernią Słodki Słony niegdyś należącą do mamy?

Czy Lara Gessler poprowadziłaby Kuchenne rewolucje za mamę?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Larę Gessler, czy odważyłaby się zająć miejsce swojej mamy. Młoda restauratorka ma bardzo konkretne zdanie na ten temat:

To mama prowadzi. Mama to musi prowadzić. Gdy ma się w rodzinie tyle osób, które robią dokładnie to samo, to każdy musi znaleźć swoją ścieżkę, żeby nie nadeptywać sobie na stopy.

Lara wyznała, że nie lubi emocji związanych z konkurencją, dlatego w jej rodzinie nikt ze sobą nie rywalizuje, bo każdy znalazł niszę dla siebie:

Ja bardzo nie lubię emocji związanych z konkurencją, porównywaniem. Wydaje mi się, że dobrze nam wychodzi to dzielenie sobie jako rodzinie, że każdy robi troszeczkę coś innego. „Kuchenne rewolucje” prowadzi Magda Gessler.

Cała rozmowa poniżej.

Magda Gessler o zajęciu jej miejsca w Kuchennych rewolucjach przez Larę:


Piotr Gessler, Magda Gessler i Lara Gessler

Piotr Gessler, Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler na obiedzie u Lary Gessler

Magda Gessler na obiedzie u Lary Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×