Ambitna córka Anny Samusionek idzie na studia. Kierunek? „Nie jest to łatwa branża”. Gwiazda pęka z dumy

Anna Samusionek, córka Angelika Zuber

Anna Samusionek, córka Angelika Zuber

Anna Samusionek ma powody do dumy. Jej 19-letnia córka ma już jasno sprecyzowane plany na przyszłość. Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post nie ukrywała swojej radości. Jakie studia wybrała Angelika Zuber?

Anna Samusionek 4 października 2002 roku urodziła córkę Angelikę, która jest owocem jej miłości z biznesmenem Krzysztofem Zuberem. Uczucie pary już dawno wypaliło się. Swego czasu byli małżonkowie aktywnie, na łamach tabloidów walczyli o prawo do opieki nad dziewczynką. Cały kraj był świadkiem ich słownych przepychanek.

Burzliwy okres w relacji aktorki z córką jest już tylko melodią przeszłości. Obecnie ich kontakt jest bardzo dobry. Często na Instagramie udostępniają wspólne zdjęcia i z szacunkiem komentują swoje poczynania. Nie tak dawno Anna pękała z dumy, gdy jej pociecha zakończyła rok szkolny, uzyskując świadectwo z wyróżnieniem za bardzo dobre wyniki w nauce.

Angelika na co dzień może liczyć na wsparcie mamy, które teraz szczególnie jej się przyda.

Anna Samusionek o córce. Jakie studia wybrała Angelika Zuber?

Samusionek zdradziła Jastrząb Post, że 19-latka jest tegoroczną maturzystką. Przygotowania do egzaminu dojrzałości trwają. Gwiazda liczy, że w dobie nauki zdalnej w trudnych, pandemicznych czasach, Angelika uzyska jak najlepsze wyniki na świadectwie. Zwłaszcza że ma bardzo ambitne plany na przyszłość.

Zuber chce iść w ślady mamy. Podobnie jak Anna wiąże swoją przyszłość z branżą filmową. Widzi siebie jednak nie przed, a za kamerą:

Z filmową. Aczkolwiek nie z aktorstwem. Wybiera się na produkcję filmową i telewizyjną także jest już pełna napięcia, bo za chwilę matura w dość szczególnej sytuacji po półtora roku nauki zdalnej. Nie będzie to łatwe, ale trzymam kciuki i wierzę w powodzenie – powiedziała Jastrząb Post Anna Samusionek.

Anna zażartowała, że być może dzięki córce nie będzie musiała martwić się o brak pracy w przyszłości:

Absolutnie tak. Też liczę, że na emeryturze będę miała jakieś role. Oczywiście żartuję. Nie jest to łatwa branża, ale widać, że jest w  to mocno zaangażowana. Także mam nadzieję, że się uda.

Cała rozmowa poniżej.


Anna Samusionek pokazała świadectwo swojej córki

Anna Samusionek pokazała świadectwo swojej córki

Córka Anny Samusionek - Angelika

Córka Anny Samusionek - Angelika

Córka Anny Samusionek - Angelika

Córka Anny Samusionek - Angelika

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×