Małyszowie nie oszczędzali na prezencie ślubnym dla córki. Podobnie jak teściowie Karoliny. Co wręczyli nowożeńcom?

Adam Małysz

Adam Małysz

Adam Małysz z żoną Izą w miniony weekend wydali jedyną córkę za mąż. Przed naszą kamerą opowiedzieli nieco więcej o tym dniu. Jaki prezent ślubny przygotowali dla Karoliny? Co wręczyli jej teściowie?

Adam Małysz w ostatnim czasie ma wielkie powody do radości. Skoczek nie tylko cieszy się z sukcesów żony, która wczoraj przeszła do kolejnego odcinka Tańca z Gwiazdami, ale także ze szczęścia swojej córki, którą wydał za mąż.

Wczorajszy wieczór obfitował na antenie Polsatu w wiele wzruszających chwil. Uczestnicy tańczyli do piosnek o miłości i opowiadali o swoich drugich połówkach. Iza i Adam zdradzili, jak narodziło się ich uczucie. Występ „żony orła z Wisły” poprzedzono krótkim nagraniem z ich ślubu, który odbył się ponad 20 lat temu. Mówiąc o swoich uczuciach, małżonkowie nie potrafili ukryć towarzyszących im emocji. Widać było, że pomimo upływu lat nadal doskonale się rozumieją.

Iza i Adam w miniony weekend wydali za mąż swoją jedyną córkę – Karolinę. Już od dawna wiadomo było, że szykuje się ona do ślubu. Pandemia jednak skutecznie pokrzyżowała plany narzeczonych, którzy przygotowali piękną uroczystość. W końcu jednak udało im się ziścić marzenia. Od kilku dni Karolina i Kamil mogą nazywać się małżeństwem.

Co Adam Małysz dał córce z okazji ślubu?

Adam i Iza w sobotę bawili się na weselu córki. Impreza odbyła się w domu weselnym Romeo i Julia w Szczyrku. Było to prawdziwie góralskie wesele z tradycyjną kuchnią, dobrą muzyką i ogromem zabawy. Małżonkowie praktycznie prosto z imprezy popędzili do Warszawy, by Iza mogła się stawić w kolejnym odcinku Tańca z Gwiazdami.

Po programie Małyszowie chętnie udzielali wywiadów, w których opowiadali o ślubie Karoliny. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradzili, co podarowali nowożeńcom w prezencie. Trzeba przyznać, że mają gest, podobnie jak ich swaci:

To był duży spontan. Prezentem jest to, że rodzice opłacają to wesele. Młodych na to nie stać. Wiem, że nasi swatowie, czyli rodzice Kamila, ufundowali młodym podróż poślubną, a my postanowiliśmy, że tradycyjnie, jak za naszych czasów, wręczymy im talon na M1. Czyli pierwsze gniazdko. Nie jest jeszcze wybrane, oni jeszcze mają rok studiów, muszą się gdzieś tam określić, co będą chcieli dalej robić, a później postaramy się im w tym pomóc. Oni studiują w Krakowie, więc nie wiadomo, czy to będzie Kraków, Wisła czy Ustroń.

Niewykluczone, że Karolina i Kamil zamieszkają za granicą. Córka Małyszów zakochała się w Austrii, z którą planuje związać swoją przyszłość:

Córka szaleje za Austrią i ona chciałaby zamieszkać w Austrii, ale nie wiem, czy będzie nas stać na mieszkanie w Austrii. Ja myślę, że to jest wszystko zależne od tego, co oni będą chcieli robić po studiach i przede wszystkim muszą się dogadać, bo jeśli jedna osoba robi to, druga to, to muszą znaleźć te prace, czy ten biznes w jednym miejscu – zdradził Adam.

Czy była myśl, aby przesunąć wesele przez wzgląd na udział  Izy w Tańcu z Gwiazdami?

Nie było takiej myśli. Dwa lata czeka się na salę weselną. Ja wiem, że gdzieś tam nazwisko Małysz czasem działa, ale nie w tych przypadkach. To jest jednak coś, co się rezerwuje bardzo wcześnie. Wiemy, że te sale, które my mieliśmy, są zarezerwowane dwa lata do przodu. Myśmy też rezerwowali dwa lata wcześniej.

Cała rozmowa z Adamem poniżej:


Adam Małysz pokazał zdjęcia ze ślubu Karoliny Małysz

Adam Małysz pokazał zdjęcia ze ślubu Karoliny Małysz

Adam Małysz pokazał zdjęcia ze ślubu Karoliny Małysz

Adam Małysz pokazał zdjęcia ze ślubu Karoliny Małysz

Karolina Małysz ślub

Karolina Małysz ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×