Zapytaliśmy Annę Samusionek o koronasceptyczną Violę Kołakowską. Po jednym dosadnym zdaniu ucięła temat

Anna Samusionek, Viola Kołakowska

Anna Samusionek, Viola Kołakowska

Anna Samusionek o powadze pandemii i niebezpieczeństwie, jakie stwarza koronawirus. Swoją odpowiedzią na pytanie o poglądy Violi Kołakowskiej mogłaby zawstydzić pół branży.

Viola Kołakowska jest najbardziej znaną koronsceptyczną postacią w polskim show-biznesie. Matka dzieci Tomasza Karolaka na każdym kroku próbuje udowodnić, że pandemia koronawirusa to wymysł globalistów, którego jesteśmy ofiarami.

Gdy Andrzej Piaseczny trafił do szpitala i z trudem wypowiadał kolejne słowa w kilkusekundowym apelu do fanów o ostrożność, Kołakowska twierdziła, że chce wzbudzić litość, by wypromować swoją nową płytę.

Viola żerowała również na śmierci Krzysztofa Krawczyka, który kilka tygodni przed odejściem przyjął szczepionkę na SARS-CoV-2. Straszyła internautów, mówiąc, że „wszyscy, którzy się zaszczepią, mogą skończyć swój żywot w ten sposób”.

Postawa Kołakowskiej jest często krytykowana przez osoby publiczne. Majka Jeżowska, Dorota Gardias, a teraz Anna Samusionek dosadnie dały do zrozumienia, co sądzą na temat poglądów reprezentowanych przez Violę.

Anna Samusionek o koronasceptycznej Violi Kołakowskiej

Samusionek w rozmowie z Jastrząb Post z wielką klasą odniosła się do kontrowersyjnych słów wygłaszanych przez Violę Kołakowską. Jednym krótkim zdaniem podsumowała postawę celebrytki:

Jest mi wstyd za takie wypowiedzi. Proszę nie zmuszać mnie do komentowania czegoś, co na to nie zasługuję. Za dużo moich bliskich znajomych odeszło.

Aktorka ma bardzo dużo złych doświadczeń z COVID-19:

Za dużo moich bliskich i znajomych przeszło ciężko tę chorobę, żebym nie czuła respektu. Nie czuła tego, żebym powinniśmy o siebie dbać, szanować. Jest to po prostu nasz chrześcijański obowiązek.

Cała rozmowa poniżej.


Anna Samusionek – Paczka dla zwierzaczka

Anna Samusionek – Paczka dla zwierzaczka

Anna Samusionek – pokaz włoskiej bielizny

Anna Samusionek – pokaz włoskiej bielizny

Viola Kołakowska pali IQOS

Viola Kołakowska pali IQOS

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live ma pani racje ale co z tego lepsze to niz wojna kasa sie skonczyla a ku..wy kosztuja jak mawia klasyk lepiej wypic piwo na kanapie niz biegac w okopie cos pan powie sluchaczom cokolwiek jeb..c ten kraj ale dzieki Bogu zycie toczy sie dalej i to tyle

  • Gość pisze:

    Viola ma racje. Covid to bzdura i kiedyś przyznacie jej racje tak jak shined oconnor która podarła zdjęcie papieża i nagłośniła pedofilie a ludzie i media ja bojkotowali i atakowali. Dzisiaj każdy przyznaje jej racje

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×