Anna Popek odchodzi z TVP? Gwiazda pochwaliła się propozycją marzeń. I to prosto z zagranicy! [WIDEO]

Anna Popek, TVP

Anna Popek, TVP

Anna Popek zdradziła, że czeka na zaproszenie do wielkiego, zagranicznego projektu. Gwiazda pochwaliła się znajomością godną pozazdroszczenia. Czy to oznacza, że jej kariera w TVP niebawem dobiegnie końca?

Anna Popek od lat uchodzi za jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Kolejne pokolenie może podziwiać jej urodę i talent na szklanym ekranie. Żadna inna gwiazda TVP nie przeżyła tylu zmian w stacji, co ona. Nic dziwnego, że w swoich fachu Popek uchodzi za profesjonalistkę.

Anna Popek o propozycji zawodowej. Czy odejdzie z TVP?

Okazuje się, że Anna jest nie tylko świetną dziennikarką, ale posiada jeszcze jeden talent, który zasługuje na brawa. Gwiazda zdradziła w rozmowie z naszą reporterką, że zaliczyła epizod aktorski. Popek wcieliła się w jedną z postaci w filmie wyreżyserowanym przez Michała Węgrzyna, autora Procederu, na premierze którego się pojawiła:

Występowałam w produkcji filmowej u Michała Węgrzyna, czyli reżysera tego obrazu. Dawał mi dość wyszukane zadania aktorskie. Np. musiałam się całować z policjantem, z którym grałam. Teraz zobaczę, jak sobie koleżanki, prawdziwe aktorki, radzą z takimi wyzwaniami. Wydaje mi się, że mam talent.

Zobacz: Anna Popek pokazała piękną córkę. Są jak dwie krople wody

Dziennikarka pochwaliła się godnymi pozazdroszczenia znajomościami z zagranicy. Obecnie Anna czeka na zaproszenie od sławnego Brytyjczyka:

Ja czekam na zaproszenie od pewnego brytyjskiego reżysera, którego bardzo cenię. Ale myślę, że to nie w tym roku.

Czy to oznacza, że Popek rozważa odejście z TVP? Patrząc na jej karierę w telewizji publicznej, uznanie prezesa stacji i publiczności, raczej do tego nie dojdzie.

Zobacz: Anna Popek znalazła miłość! Nowy partner zrobił jej pikantne zdjęcia, ale to nie koniec rewelacji! Para pokazała się na salonach!


Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Anna Popek – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Anna Popek z partnerem

Anna Popek z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×