Ania Lewandowska o nowym biznesie Martyny Wojciechowskiej. Nie bez powodu wspiera jej kolekcję ubrań [WIDEO]

Lewandowska

Lewandowska

Anna Lewandowska pojawiła się jako jeden z gości na prezentacji kolekcji ubrań zaprojektowanych przez Martynę Wojciechowską. Jak oceniła jej nowe zajęcie?

Martyna Wojciechowska to kobieta, która nie boi się żadnych wyzwań. Zwiedziła już spory kawałek świata i wspinała się na najwyższe szczyty. Chcąc walczyć z wielką niesprawiedliwością, postanowiła założyć także własną fundację. UNAWEZA, to organizacja, która wspiera osoby najbardziej potrzebujące, a przede wszystkim skupia się na pomocy dla kobiet. Podróżniczka cały czas też prowadzi program Kobieta na krańcu świata i opowiada historie bohaterek, które wiele w życiu przeszły.

Martyna cały czas pracuje nad nowymi projektami, a ostatnio zaskoczyła, projektując własną kolekcję ubrań. Zdecydowanie postawiła w niej na minimalizm. W ubraniach, które zaprezentowała, króluje czerń i bardzo proste formy. Tak też sama ubiera się na co dzień.

Anna Lewandowska skomentowała kolekcję ubrań Martyny Wojciechowskiej

Na prezentacji zaprojektowanych przez podróżniczkę outfitów pojawiło się sporo gwiazd. Wśród nich była także Anna Lewandowska, która akurat spędza kilka dni w Polsce, towarzysząc mężowi podczas meczów eliminacyjnych do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Trenerka przy okazji dogląda też swoich biznesów, ale znalazła chwilę w napiętym grafiku, by towarzyszyć Martynie w tym ważnym dla niej dniu.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post oceniła nowy biznes Wojciechowskiej. Nie bez powodu wspiera jej kolekcję – jest wielką fanką podróżniczki:

Jestem tutaj dzisiaj, bo rzeczywiście Martyna stworzyła własną kolekcję Muuv by Martyna i podziwiam ją za tą konsekwencję, którą ma w tym co robi. Dlatego tutaj jestem i bardzo mocno jej kibicuję.

Zdaniem Ani Martyna niesamowicie inspiruje kobiety:

Myślę, że Martyna zdecydowanie inspiruje właśnie tą konsekwencją i tym, że spełnia swoje marzenia.

Jesteście fanami Martyny?


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska. Zdjęcie z Instagrama

Martyna Wojciechowska. Zdjęcie z Instagrama

Martyna Wojciechowska - Jesienna ramówka TVN 2021

Martyna Wojciechowska - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×