Agnieszka Woźniak-Starak ma dość pytań o ciążę: „Dajcie nam święty spokój”. Stanęła w obronie Basi Kurdej-Szatan [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak o ciąży

Agnieszka Woźniak-Starak o ciąży

Agnieszka Woźniak-Starak szczerze odpowiedziała na pytanie o ciążę. Gwiazda otwarcie przyznała, że na razie nie planuje posiadania potomstwa. Zaapelowała przy okazji do mediów i internautów o święty spokój.

Agnieszka Woźniak-Starak zebrała się na odwagę i postanowiła szczerze odpowiedzieć na pytanie naszej reporterki, która zapytała ją o to, jaki ma stosunek do macierzyństwa i czy sama chciałaby zostać mamą, w końcu 27 sierpnia gwiazda będzie celebrować trzecią rocznicę swojego weneckiego ślubu. Jej wyznanie było szczere i prosto z serca.

41-latka jest świadoma tego, jak wielką rewolucją w życiu kobiety jest posiadanie dziecka. Obecnie Agnieszka jest u szczytu swojej kariery. Prowadzi najpopularniejsze programy, bryluje na salonach, przez co nie może pozwolić sobie na zarywanie nocy z powodu płaczącego noworodka. Gwiazda otwarcie przyznała, że uodporniła się na pytania o ciążę, które jej zdaniem padają nie tyle z troski o jej przyszłość i posiadanie szczęśliwej rodziny, co ze względu na wysoką poczytność tego typu wywiadów:

Po 15 latach w show-biznesie kompletnie nie. Dzisiaj rozmawiałam o tym z Agnieszką Jastrzębską i rzeczywiście, wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jakie tematy się najlepiej klikają, czytają. Ciąża, rozstania, śluby, konflikty. Pracuje w mediach już tak długo i tyle razy czytałam w mediach o swojej ciąży i nie ciąży więc można się do tego spokojnie przyzwyczaić.

Agnieszka przy okazji zaapelowała do internautów i mediów o święty spokój w temacie ciąży, szczególnie, że w życiu prywatnym nikt nie zmusza jej do macierzyństwa i nie wywiera na niej żadnej presji. Swoim komentarzem stanęła w obronie Barbary Kurdej-Szatan, u której fani co rusz dopatrują się ciążowych krągłości:

Dajcie nam się najeść od czasu do czasu i dajcie nam święty spokój. Myślę, że w tej sytuacji, w wielu przypadkach to może być bolesne dla kogoś. Ja mam do tego jakiś dystans i stawiam granicę i staram się zachować zdrowe emocje, nie dawać się porywać nerwom. Zawsze dzielę to przez cztery.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz też: Quebonafide przeszedł totalną metamorfozę! Poznajecie go?

Zobacz też: Cannes 2019. Polska gwiazda zatrzymała się w jednym z najdroższych hoteli!

Zobacz też: Anna Lewandowska pokazała cudowne zdjęcie córki z prababcią. To niesamowity widok!


Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak -premiera serialu Odwróceni. Ojcowie i córki

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak -premiera serialu Odwróceni. Ojcowie i córki

Agnieszka Woźniak-Starak w zimowej stylizacji z mężem Piotrem Starakiem

Agnieszka Woźniak-Starak w zimowej stylizacji z mężem Piotrem Starakiem

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak - 43 Festiwal Filmowy w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak - 43 Festiwal Filmowy w Gdyni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×