Ciężarna Agnieszka Hyży o szczepieniach przeciw COVID-19: „Bałam się”. Czy przyjęła dawkę preparatu? [WIDEO]

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży wypowiedziała się na temat przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19. Czy się zaszczepiła i dlaczego nie lubi na ten temat zabierać głosu?

Agnieszka Hyży ponownie zostanie mamą. Chociaż przez siedem miesięcy ukrywała swój stan, już nie zamierza tego robić. Odkąd opublikowała post na Instagramie, w którym zaprezentowała krągłości, nie kamufluje brzuszka, a także wypowiada się na tematy związane z ciążą i macierzyństwem.

Niedawno opowiedziała o płci dziecka. Zdradziła, że na razie jest ona zarówno dla niej, jak i jej męża niespodzianką. Pozna ją dopiero w dniu porodu. Wcześniej nie chce wiedzieć, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę.

Agnieszka Hyży o szczepieniach przeciw COVID-19. Zaszczepiła się?

Agnieszka Hyży co jakiś czas udziela wywiadów, w których porusza istotne zagadnienia. Niedawno w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wypowiedziała się na temat szczepień przeciw COVID-19. Podkreśliła, że w Polsce jest to sprawa, która budzi spore emocje. W związku z tym przez długi czas bała się udzielać jednoznacznej odpowiedzi:

To jest w Polsce temat, w którym nie wiadomo jak się wypowiadać. Ja się bałam odpowiadać na pytania jak się mnie ktoś pytał, czy się zaszczepiłam będąc w ciąży. Bałam się powiedzieć tak, czy nie, bo za chwile wylałaby się na mnie fala tych, którzy mówią, że super i tych, którzy mówią, że pewnie zrobiłam krzywdę dziecku.

Przyszła mama dodała, że bardzo nie chciałaby zachorować. Poznała bowiem historie kobiet w ciąży, które musiały walczyć z koronawirusem. Dodała, że podczas porodu wolałaby nie być sama w szpitalu i dlatego postanowiła zaufać lekarzom:

Po pierwsze bardzo bym nie chciała zachorować, bo znam historie kobiet w ciąży, które bardzo ciężko przeszły covid. Przede wszystkim myślałam o tym, że bardzo nie chciałabym być sama w szpitalu, a obostrzenia covidowe mogą to spowodować. Jeżeli rzeczywiście większość lekarzy mówi szczepmy się – to zróbmy to.

Całą rozmowę z Agnieszką Hyży możecie zobaczyć poniżej.


Agnieszka Hyży w programie Miasto Kobiet

Agnieszka Hyży w programie Miasto Kobiet

Agnieszka Hyży - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Agnieszka Hyży - premiera serialu „NIEBŁA(C)HE rozmowy o rodzicielstwie”

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży w ciąży

Komentarze

  • Gość pisze:

    Też bym postąpiła tak będąc w stanie błogosławionym.Nie spodziewam się dziecka,ale zaszczepiłam się.Dużo zdrowia i wszystkiego dobrego Pani Agnieszki😃👍

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×