Adam Małysz o nowym partnerze Justyny Żyły. Zakochani? Skoczek nie ma żadnych wątpliwości

Adam Małysz o nowym związku Justyny Żyły

Adam Małysz o nowym związku Justyny Żyły

Adam Małysz o nowym partnerze Justyny Żyły. Tylko dla nas skomentował, jak celebrytka bawiła się na weselu jego córki. Zobacz, jak podsumował jej nowy związek.

Ślub Karoliny Małysz odbił się szerokim echem w mediach. Ceremonia do ostatniej chwili utrzymywana była w tajemnicy, a para młoda do dziś nie podzieliła się żadnym zdjęciem z tego wyjątkowego dnia. Zrobili to za nich rodzice. Adam i Iza Małyszowie udostępnili na Instagramie kilka zdjęć z bajkowej uroczystości i wesela, na którym nie zabrakło gwiazd.

W wyjątkowym dla Karoliny dniu towarzyszyli jej przyjaciele z Wisły, wśród nich była żona Piotra Żyły. Justyna znakomicie bawiła się na imprezie, a najlepszym tego dowodem są zdjęcia i krótkie materiały wideo, jakie wrzucała na swoje Instastory. Zdradziła dzięki temu, że zabawa była przednia. Dużą zasługę miał w tym jej nowy partner.

Adam Małysz o nowym związku Justyny Żyły

Justyna Żyła od czasu rozstania z byłym mężem przez kilka lat nie miała szczęścia w miłości. Wszyscy mężczyźni, z którymi spotykała się, a o których mówiła fanom, okazywali się krótkimi i przelotnymi miłostkami. Z obecnym partnerem związana jest już od niespełna roku. Udostępniła kilka wspólnych zdjęć, ale dopiero na ślubie Karoliny Małysz postanowiła ujawnić jego wizerunek.

Dzięki relacji Żyły wiemy, że jej serce skradł przystojny brunet. Jak zachowywali się na weselu? Czy ich relację można nazwać poważną? Zapytaliśmy o to Adama Małysza.

Zakochani? – próbowała dowiedzieć się reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska.

Tak było widać. Ale jak jest naprawdę, to ja nie wiem. My nie spotykamy się na co dzień. Ja jestem bardzo zabiegany. Justyna była z nowym partnerem. Bawili się dobrze. Mam nadzieję, że Justyna też to potwierdzi – odpowiedział skoczek.

Czy jego zdaniem tym razem Justyna znalazła miłość na całe życie?

Oby tak.

Trzymamy kciuki za szczęście Justyny.


Justyna Żyła z partnerem na weselu Karoliny Małysz

Justyna Żyła z partnerem na weselu Karoliny Małysz

Justyna Żyła - ślub Karoliny Małysz

Justyna Żyła - ślub Karoliny Małysz

Justyna Żyła z nowym partnerem

Justyna Żyła z nowym partnerem

Komentarze

 • Ana pisze:

  Hi, hi na tym zdjęciu wyglada jak Wieniawa i nie wiem czy to jest komplement.

 • Gość pisze:

  Kibicuje ci Pani Justyno należy ci się szczęście A facet fajny i wysoki ja żyły też n8e lubię robi z siebie wiecznie głupka

 • Gość pisze:

  A skąd wiesz jak było naprawdę? Kobiety umią manipuliwać. W cztech ścianach klną, wyzywają dzieci, mężów. Poniżają domowników. Także nie mów tak jak nie wiesz.

 • Viki pisze:

  Wreszcie ma prawdziwego faceta podstawnego przystojnego A nie jakiegoś chudego wymoczka w dodatku głupiego.hihi nie cierpię tego Zyłę z tą małolatą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×