22 stycznia: Jaki to będzie dzień? Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

22 stycznia

22 stycznia

22 STYCZNIA  – NUMEROLOGICZNA 6!

W życiu istnieje tylko jedno niewątpliwe szczęście – żyć dla innych – Lew Tołstoj

Dzień na okazywanie miłości i czułości.

Twoje emocje będą naznaczone troską i wielkodusznością. Podziel się nimi z osobami, które kochasz.
Dziś niezwykle ważny będzie dom i rodzina.
Wycisz się i nie poddawaj presji…

GWIAZDY URODZONE 22 STYCZNIA

  • Michał Urbaniak (1943]) – polski muzyk jazzowy, kompozytor i aranżer
  • Jim Jarmusch (1953) – amerykański reżyser, scenarzysta, aktor i muzyk
  • Piotr Polk (1962) – polski aktor i piosenkarz

HOROSKOP NA 22 STYCZNIA

Kto urodził się dnia 22 stycznia jest niezależny myślowo – interesuje się głębokimi zagadnieniami. Ma licznych przyjaciół.

Cechuje go  powaga, zamiłowanie do studiów i poszukiwań naukowych zarówno jak i zainteresowanie niezwykłymi wynalazkami.

Trudno nam obecnie zrozumieć takiego człowieka, gdyż jego zdolności prawdziwe są jeszcze ukryte i nie mogą się przejawić na obecnym stadium rozwoju ludzkości dostatecznie wyraźnie i osiągnąć pełnię swego rozwoju. To też niewielu tylko ludzi potrafiło wyrazić w swym życiu te wartości twórcze, jakimi obdarzyły ich urodziny z dnia tego.

Zazwyczaj te urodziny wykazują dwa typy. Ludzie nierozwinięci są egoistami kapryśnymi, na których nie można polegać. Wprawdzie nawet i oni odczuwają nad sobą jakieś wyższe ideały, jednakże z powodu niemożności ich uświadomienia i wcielenia w życiu codziennym – zachowują się biernie, dając się unosić falom życia.

Typ wyższy, bardziej rozwnięty – stara się odrzucić od siebie wszystko co zwierzęce i osiągnąć wyższe ideały wszechludzkie. Gdy uda się takiemu człowiekowi opanować swą niższa naturę – staje się wówczas wierny, zdecydowany, cierpliwy, okazuje subtelność niezwykłą i duże zdolności filozoficzne. Współczuje wówczas z całą ludzkością, interesując się żywo nauką, sztuką, muzyką i literaturą.

Jest to umysł niezwykle ruchliwy, dążący do niezależności myślowej i okazujący stałość charakteru. Zazwyczaj ma licznych przyjaciół.

Typ rozwinięty okazuje niezwykłą intuicję i dostępny jest natchnieniom twórczym.  Nieraz też objawia zainteresowanie rzeczami niezwykłymi, dziwacznymi, starożytnościami i psychologią w ogóle.

Zdrowie. Organizm jego niezbyt jest mocny i dokucza mu nieraz gorsze krążenie krwi. Szybko jednak może przyjść do siebie, gdy go się pozostawi samego pośród pięknej przyrody. Na małżeństwie specjalnie mu nie zależy – a jednak potrafi być wiernym i godnym zaufania mężem lub żoną.

Piotr Polk

Piotr Polk urodził się 22 stycznia 1962


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×