Nie podejmuj dzisiaj ważnych decyzji! Co jeszcze radzi nasz numerolog? Sprawdzamy też, jakie są osoby urodzone 16 sierpnia

Gwiazdy urodzone 16 sierpnia

Gwiazdy urodzone 16 sierpnia

Wibracja dnia – 16.08.2016

Dziś wpływa na nas wibracja liczby 6! Czas na miłość, rodzinę, przyjaciół. Czas emocjonalnych wyborów i rozterek.

Chociaż jego zachowanie się jest nieraz szorstkie – lecz serce poczciwe (Jan Straża Dzieżbicki)

Tendencja do trudności w podejmowaniu decyzji. Ważna jest dziś równowaga, np. pomiędzy dawaniem a braniem.

Postaw na wierność, stałość, harmonię, równowagę we wszystkich relacjach międzyludzkich. Dobry czas na działalność charytatywną.

Gwiazdy urodzone 16 sierpnia

  • Madonna (1958) – amerykańska piosenkarka i aktorka,
  • Marek Frąckowiak (1950) – polski aktor,
  • James Cameron (1954) – kanadyjski reżyser (m.in. Titanic), scenarzysta i producent filmowy,
  • Radosław Kawęcki (1991) – polski pływak,
  • Małgorzata Leitner – agentka gwiazd,
  • Karolina Pisarek (1997) – polska modelka, finalistka Top Model 5.

Jakie są osoby urodzone 16 sierpnia w Astrologii?

Jest impulsywny, nieco rozrzucony – ale w gruncie rzeczy ożywiają go życzliwe uczucia w stosunku do swego otoczenia, a dobro innych ma często na celu. Skłonności jego są dość altruistyczne a także i kosmopolityczne. Interesuje się dobroczynnością publiczną a nie waha się poświęcić swego czasu na dzieła miłosierdzia.

Ma dużo siły charakteru i można na nim polegać. Jest więcej sprawiedliwy aniżeli wspaniałomyślny. Mężny, przezorny, odważny – jest to człowiek pogrążony w swych myślach, dążący do zbierania wiedzy i osiągnięcia mądrości. Okazuje też pewne skłonności filozoficzne.

Jego temperament i uczucia są ogniste i porywające, a jego dobre serce przejawia się zarówno w słowach jak i w czynach. Zdolnym jest do wysiłków wytrwałych. Umysł jego jest bardzo ruchliwy i wynalazczy, a zachowanie się może być nieraz szorstkie – lecz serce zawsze poczciwe.

Jest dobrym przyjacielem. W wyborze swych przyjaciół często jednak popełnia błędy, ulegając pochlebcom lub też ludziom, którzy potrafią stać się mu niezbędni. Jego sprawy sercowe rozwijają się podobnie i chociaż dość liczne -nieraz są niefortunne.

Nieraz żeni się poniżej swojej sfery, pragnąc mieć kogoś przy sobie, kto będzie ulegać jego woli – ale najczęściej okazuje się, że te przewidywania były mylne, a stanowisko żony po ślubie staje się coraz bardziej dominujące. Jak mówiliśmy – jego uczucia są gorące a sympatie wszechstronne.

Pragnąłby, aby wszyscy dookoła odczuwali do niego sympatię. Znajduje zadowolenie w tym, gdy widzi, że jego praca przynosi pożytek innym i wówczas zdolnym jest do największych wysiłków. Jego ambicje nie są zbyt wielkie; przywiązany jest do życia wiejskiego – lubi proste obyczaje i życie prymitywne.

Co mu grozi? Czekają go w życiu wielkie przejścia i prace uciążliwe a trudne. W związku z zawodem spotykają go nieporozumienia.

Madonna data urodzenia, wiek

Madonna urodzona 16 sierpnia 1958


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×