8 kwietnia: Czas na stworzenie mocnych fundamentów! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

8 kwietnia horoskop urodzeniowy

8 kwietnia horoskop urodzeniowy

8 KWIETNIA – NUMEROLOGICZNA 4

Dom to wcale nie są ściany i sufity i podłogi ale ręce naszej mamy – Anna Kamieńska
  • Warto dziś  umówić się na ważne spotkania i rozmowy!
  • Wszystko, co wymaga  starannego planowania zakończy się dziś sukcesem, warto więc z tego skorzystać.
  • Uporządkuj rozliczenia  i rachunki. W finansach unikaj ryzyka.
  • Stwórz dziś fundamenty na przyszłość.

ZNANI URODZENI 8 KWIETNIA

  • Grzegorz Bolesław Lato (1950) – polski piłkarz, trener, działacz, polityk
  • Sławomira Łozińska (1953) – polska aktorka
  • Patricia Arquette (1968) – amerykańska aktorka
  • Cezary Kosiński ( 1973) – polski aktor
  • Marcelina Stoszek (1986) – polska piosenkarka, autorka tekstów

HOROSKOP NA 8 KWIETNIA

Kto urodził się dnia 8 kwietnia – potrafi kochać namiętnie, a przezwyciężanie trudności sprawia mu przyjemność.

Gorliwość w pracy i przedsiębiorczość – to dwie najważniejsze cechy jego charakteru; zawsze je przejawia w życiu, dążąc jednak stale do zajmowania stanowisk odpowiedzialnych i kierowniczych.

Wielką przyjemność sprawia mu przezwyciężanie trudności, a krocząc zawsze swą drogą i nie ustępując innym ani na cal – może dojść do tego, że wreszcie sam wywoła przeciwko sobie opozycję, którą potem zwalcza namiętnie.

Skoro jednak znajdzie się pośród nadmiernych trudności i w pozycji bez wyjścia – wówczas nie okazuje najmniejszej ochoty do rozplątywania sytuacji zagmatwanej. Po prostu – porzuca całe swe przedsięwzięcie dotychczasowe, a jego niespokojna energia i przedsiębiorczość, jaka go wypełnia – natychmiast znajduje jakieś inne drogi ujścia w nowych poczynaniach i dąży przed siebie z impetem – dopóki na nowo nie natknie się na jakieś przeciwieństwa, zatrzymujące raz obrany rozpęd.

Umysł lego jest twórczy i obfituje w pomysły. Ma szlachetna naturę i potrafi kochać namiętnie. Czasami jednakże zdarza się, że przejawia też i skłonności mizantropijne.

Wady. Nieraz może się zdarzyć, że człowiek urodzony dnia tego zbiera pieniądze bez żadnego specjalnego celu, koncentrując się cały na swej ziemskiej osobowości i jej doczesnych egoistycznych odruchach. Wówczas może stać się czcicielem złotego cielca i przejawiać wielki materializm. Nie okazuje wówczas w sprawach materialnych zbyt dużych skrupułów, a do majątku innych ludzi odnosi się dość pożądliwie.

Dokuczają mu wtedy różne obawy: troszczy się nieustannie, że może utracić swój majątek, a w końcu może się nawet okazać, że ten niepokój byt zupełnie słuszny.

Co mu grozi. Grozi mu bowiem, że w końcu może na skutek niepomyślnych okoliczności utracić majątek, o zdobycie którego tak się troszczył.

Marcelina Stoszek data urodzenia

Marcelina Stoszek urodziła się 8 kwietnia 1986


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×