5 CZERWCA: Łap okazję! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

5 czerwca horoskop urodzeniowy

5 czerwca horoskop urodzeniowy

5 CZERWCA – NUMEROLOGICZNA 3

Wszystko jest albo okazją do rozwoju, albo przeszkodą, która zatrzyma Twój rozwój. Wybór należy do Ciebie – Wayne Dyer

  • Dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim i zdobywaniu nowych informacji.
  • Mogą się przed Tobą otworzyć rozwiązania wielu problemów i pojawić się większe perspektywy na przyszłość.
  • Poszukaj inspiracji by wprowadzić w życie nowe, a nawet rewolucyjne pomysły.

GWIAZDY URODZONE 5 CZERWCA

  • Barbara Brylska (1941) – polska aktorka
  • Cezary Morawski (1954) – polski aktor
  • Kenny G (1956) – amerykański saksofonista, klarnecista
  • Mark Wahlberg (1971) – amerykański aktor, piosenkarz i model
  • Pete Wentz (1979) – amerykański wokalistka, lider zespołu Fall Out Boy

HOROSKOP NA 5 CZERWCA

Kto urodził się 5 czerwca – albo będzie jednostką wybitną – albo ..

Charakter jego jest bardzo obrotny a usposobienie ekscentryczne. Wynalazczy, bystry – wyróżnia się swymi zdolnościami umysłowymi. Inteligentny, aktywny, o usposobieniu niespokojnym, samowolnym – łatwo wywołuje nieporozumienia. Jest to człowiek, który może być albo jednostką wybitną – albo też mniej niż przeciętną.

Albo odznaczy się niezwykle dzięki swym studiom, pracy umysłowej i dzięki swej wiedzy wszechstronnej – albo też będzie prowadzić życie bezładne, pełne zamieszania i chaosu.

Zabiera się do wielu rzeczy naraz i często więcej zaczyna, aniżeli może doprowadzić do pomyślnego zakończenia. Nieraz też zdarza się iż rozpoczęta praca przestaje go interesować i wówczas porzuca ją i zabiera się bez skrupułów do innej roboty.

Tak urodzeni ludzie odgrywają często pewną rolę w życiu politycznym, artystycznym, dziennikarskim – jako wynalazcy lub literaci.

Wady dzisiejszych urodzin – to nieszczerość, a człowiek tak urodzony nieraz mija się z prawdą. Czyni to zresztą najczęściej pod wpływem swej wyobraźni, która nie pozwala mu dostrzec rzeczy takiemi jak są naprawdę, lecz ukazuje wszystko w różowym świetle jego pragnień.

Miewa on pomysły chaotyczne, a jego plany i projekty nie mają dość siły i wskutek tego nie uwieńczy ich powodzenie. Wykazuje też pewną podwójność charakteru – inny jest w słowach, a inny w uczynkach.

Choroby jakie przywiązane są do urodzin dzisiejszych – to pewna ewentualność cierpień płucnych, czemu można przeciwdziałać przez ćwiczenia oddechowe i gimnastykę, co wywiera wogóle wielce dobroczynny wpływ na zdrowie osób dziś urodzonych.

Trzeba również dążyć do spokoju i harmonii – gdyż zamieszanie i niepokój psychiczny ujemnie odbija się na stanie zdrowia i wkońcu może się przejawiać jako choroba organizmu.

Pete Wentz urodził się 5 czerwca 1979 roku

Pete Wentz z Fall Out Boy urodził się 5 czerwca 1979 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×