30 GRUDNIA – CZAS NA RODZINNE SPOTKANIA ! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

30grudnia

30 grudnia – numerologiczna 6

„Gdzież można czuć się lepiej jak w kółku swej rodziny? „- Jean Francois Marmontel

Dzień na okazywanie miłości i czułości. Jeżeli poddasz się jego łagodnym impulsom – przyniesie ci to dużo radości.

Wycisz się i nie poddawaj presji…

Dziś niezwykle ważny będzie dom i rodzina.

Twoje emocje będą naznaczone troską i wielkodusznością. Podziel się nimi z osobami, które kochasz.

[jwplayer mediaid=”458773″]

Gwiazdy urodzone 30 grudnia:

  • Jacek Wszoła (1956) polski lekkoatleta, skoczek wzwyż
  • Jay Kay (1969) brytyjski muzyk, wokalista, kompozytor, członek zespołu Jamiroquai
  • Jan Mela (1988) polski polarnik, działacz społeczny

Jakie są osoby z 30 grudnia według astrologii?

Urodzony 30 grudnia jest zręczny, przenikliwy – potrafi wyprowadzić innych w pole.

Jest to człowiek poważny, obdarzony dużymi możliwościami rozwoju. Spokojny, skoncentrowany, cierpliwy – nie jest wolny od zaciętości i dogmatyzmu. Ma on bardzo charakterystyczne zamiłowanie do imponującego otoczenia: nic nie jest dlań dostatecznie wielkim ani wspaniałym.

Jego natura jest dość mizantropijna, chętnie izolująca się od ludzi ale dzięki swemu nieprzeciętnemu umysłowi potrafi oderwać się od spraw powszednich i wznieść na wyżyny filozoficzne. Wobec życia dość obojętny – jest ze siebie zadowolony. Mimo to jednak jego poczucie szczęścia i radości życia nie jest zbyt wielkie.

Ciekawe są jego niezwykłe zdolności jako detektywa: przed jego krytycznym i przenikliwym umysłem nic się nie ukryje. Trzeba dodać, że ludzie nierozwinięci tego typu potrafią bardzo zręcznie wyprowadzać innych w pole. Chciałby osiągnąć uznanie ogólne i pragnie być podziwianym, chociaż nieraz nie zdaje sobie z tego sprawy.

Niepotrzebnie przesiaduje po nocach, co go osłabia i szkodzi jego organizmowi. Natomiast samotne medytacje, do których okazuje zamiłowanie – wpływają nań dodatnio i przyczyniają się do poprawienia jego samopoczucia.

Gdy rozwinie się w pełni – okazuje niezwykły takt, zdolności dyplomatyczne, wytrwałość i głębię umysłową. A mimo to potrafi oddawać się dziwacznym fantazjom nad sprawami najbardziej codziennymi i przyziemnymi – rozmyśla długotrwale.

Kobieta urodzona dnia tego jest dobrą panią domu, praktyczną i oszczędną. Zna się na interesach a w towarzystwie doskonale sobie daje radę. Jest bardzo rozsądną.

Ludzie urodzeni w tym dniu nierzadko wstępują w związki małżeńskie z osobami starszymi od siebie lub już uprzednio zamężnymi. Dążą do osiągnięcia jakiegoś wyższego celu, a w dążeniu tym wykazują wielką praktyczność.

Jacek Wszoła urodzony 30 grudnia 1956

Jacek Wszoła urodzony 30 grudnia 1956


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×