3 października – numerologiczna 4 podpisuj umowy! Numerologiczna prognoza na dziś. Horoskop urodzeniowy!

03 pazdziernika

3 października – numerologiczna 4

Dzisiejszy dzień  pozwoli  ci zrobić dobry plan, by osiągnąć sukcesy w wybranych przez ciebie dziedzinach.

Możliwe są dokonania, które przyniosą wielki zysk i uznanie. Skup się na tym co najważniejsze – bo właśnie dziś masz okazję, by zbudować solidny fundament pod przyszłe dokonania.
Podpisuj dziś umowy, rób biznesplany, planuj strategie!

„Marz o rzeczach wielkich. To ci przynajmniej pozwoli zrobić kilka małych.”
Jules Renard

Gwiazdy urodzone 3 października:

  • Gwen Stefani (1969) amerykańska wokalistka, zespół No Doubt
  • Jerzy Grzechnik (1979) polski aktor i wokalista (Twoja twarz brzmi znajomo)
  • Dobromir Dymecki (1985) polski aktor ( „Na dobre i na złe”,  „Czas honoru”, „Ranczo”)

Jakie są osoby z 3 października według astrologii?

Dąży do opanowania namiętności, co nie zawsze mu się udaje.

Podziwia wszędzie piękno w przyrodzie i w życiu – ale tylko w najzwyklejszym, przeciętnym zakresie, gdyż rzadko tylko dostępny jest prawdziwej wielkości duchowej. Zachwycając się strumykami fontanny – nie może zrozumieć wspaniałości wielkiego wodospadu. Z każdym rozmawia uprzejmie i przyjaźnie i trudno mu przychodzi odmówić prośbie otoczenia.

Wszelkie niepokoje i naruszenia równowagi dotykają go bardzo niemiło i czuje się wówczas bardzo urażony, gdyż pragnąłby widzieć dookoła siebie harmonijne otoczenie i żyć w zgodzie ze swa rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, co jednakże najczęściej mu się nie udaje.

Wady. Łatwo podlega wpływom innych ludzi i wówczas traci głowę. Daje sobą powodować i zgadza się na wszystko, czego od niego wymagają. Tak, nie chcąc narazić się nikomu, może popaść w końcu w wielkie kłopoty. Nie potrafi opanować swej zmysłowej natury.

Co mu grozi? Grożą mu niebezpieczeństwa i ucisk, który będzie dla niego przyczyną cierpień w życiu. Będzie silnie krytykowany i może zostać nawet odsunięty od swego społeczeństwa.

Choroby, jakie mogą ewentualnie zaatakować jego organizm – zresztą dość zdrowy – to przeważnie jakieś cierpienia nerek, skóry lub też bóle głowy. Tak urodzony człowiek może też okazać skłonności do niedomagań na tle cukrzycy.

Do czego powinien dążyć? Przede wszystkim do opanowania swych instynktów i namiętności — wykazuje bowiem rozmaite tendencje ujemne w tych kierunkach, co może narazić go na wielkie przykrości i duże niebezpieczeństwa. Typ nierozwinięty silnie podpada pod wpływy otoczenia, a jego pragnienie przypodobania się każdemu ujemnie może się odbić na jego charakterze.

To też rodzice i opiekunowie takiego dziecka nieraz martwią się, nie mogąc określić dostatecznie jasno wytycznych linii jego kariery życiowej. Wszechstronnie uzdolnione dziecko urodzone w tym dniu zostaje nieraz tylko powierzchownym człowiekiem, przechodzącym od jednego zajęcia do drugiego, zawsze gotowym do porzucenia raz rozpoczętej sprawy na rzecz jakiejś innej.

Gwen Stefani urodzona 3 października 1969

Gwen Stefani urodzona 3 października 1969


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×