23 października – otwórz serce! Numerologiczna porada oraz horoskop urodzeniowy na dziś!

23pazdziernika

23 października – numerologiczna 6

Kto się urodził 23 października – wszystkiego najlepszego!

Dzisiejsza wibracja pomoże otworzyć się na uczucia, nawet jeśli ostatnio żyłeś tylko sprawami przyziemnymi…

Skorzystaj z tego i zapomnij na chwilę, że masz rozum i rozsądek i poczuj wszystko swoim sercem.

„Miej serce i patrzaj w serce!” Adam Mickiewicz

Gwiazdy urodzone 23 października:

  • Pelé (1940) brazylijski piłkarz
  • Kazimierz Deyna (1947) polski piłkarz
  • Olga Frycz (1986) polska aktorka ( Na dobre i na złe, M jak miłość, Dom nad rozlewiskiem)

Jakie są osoby z 23 października według astrologii?

Urodzony 23 października jest zamknięty w sobie i lubi wyodrębniać się od innych.

Jest to człowiek stały, ostrożny, rozważny. Okazuje w życiu silną wolę, takt, dążenie do potęgi i z zamiłowaniem oddaje się rozmyślaniom. Dąży on bowiem do rozwoju wewnętrznego i nie szczędzi wysiłków w kierunku udoskonalenia się.

Jest nieco skryty – zamknięty w sobie i chętnie wyodrębnia się od swego otoczenia. Jego dziedziną psychiczną jest władza i panowanie. Przez opanowanie samego siebie może osiągnąć władzę nad innymi. Energiczny, stanowczy – potrafi sprawować władzę nad innymi.

Do czego powinien dążyć? Niechaj unika pobłażania sobie i swym namiętnościom i niechaj nie ugania się za przyjemnościami. Jego najwyższym dążeniem powinno być osiągnięcie całkowitej kontroli swych uczuć, namiętności, intelektu. Trzeba dodać, że mimo początkowe upadki lub pomyłki – zazwyczaj posuwa się naprzód w tym kierunku i osiąga znaczny postęp. Dzięki silnemu oddziaływaniu, jakie wywiera na swe otoczenie, może wówczas przyspieszyć rozwój bliskich sobie ludzi i stworzyć dla nich lepsze warunki egzystencji.

Co mu grozi? Niebezpieczeństwo ze strony wrogów. Gdy już uważa się za zupełnie szczęśliwego i zabezpieczonego – może się okazać, że właśnie w tym czasie otoczony jest niebezpieczeństwami.

Jak wychować dziecko urodzone dzisiaj? Ma ono wrodzone zdolności wynalazcze, odznacza się swymi oryginalnymi myślami, jak również zdolnościami do rysunków i wogóle wszelkiej pracy ręcznej. Nauczyciele nie powinni hamować jego wrodzonej oryginalności, lecz rozwijać ją i potęgować. Dziecku takiemu należy pozwolić na to, aby szło swymi własnymi drogami i nie trzeba ograniczać jego samodzielności, gdyż inaczej jego duże wrodzone zdolności mogą ulec przytłumieniu. Gdy wątpić w to, co takie dziecko mówi lub wyśmiewać się z niego – wówczas może łatwo nauczyć się kłamać a nawet oszukiwać.

Olga Frycz urodzona 23 października 1986

Olga Frycz urodzona 23 października 1986

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×