12 GRUDNIA – DZIEŃ NA OKAZYWANIE MIŁOŚCI – PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

12grudnia

12 grudnia – numerologiczna 6

„Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości…” Paweł z Tarsu

Dzień na okazywanie miłości i czułości. Jeżeli poddasz się jego łagodnym impulsom – przyniesie ci to dużo radości.

Dziś niezwykle ważny będzie dom i rodzina.

Twoje emocje będą naznaczone troską i wielkodusznością. Podziel się nimi z osobami, które kochasz.

[jwplayer mediaid=”449997″]

Gwiazdy urodzone 12 grudnia:

  • Wojciech Kalarus (1968) polski aktor, reżyser
  • Magdalena Boczarska (1978) polska aktorka
  • Joanna Liszowska (1978) polska aktorka

Jakie są osoby z 12 grudnia według astrologii?

Urodzony 12 grudnia jest patriotyczny, utalentowany – życzliwie odnosi się do innych.

Umysł jego lubuje się we wszystkim co artystyczne, estetyczne, harmonijne i piękne. Zwłaszcza piękno przyrody ma w nim wielkiego zwolennika. Patriotycznie usposobiony – chętnie poddaje się prawu.

Niepodległy, energiczny, wspaniałomyślny, o żywym temperamencie, chętny do walki – pragnie dobrego stanowiska i władzy, okazując zimną krew, szybką decyzję i zręczność w rozkazywaniu innym.

Charakter jego jest żywy, energiczny, ruchliwy, wesoły, swobodny. Jest to człowiek towarzyski, o inklinacjach społecznych. Doskonale potrafi prowadzić konwersację na większych zebraniach.

Jest dobrym mówcą. Jego usposobienie jest mniej lub więcej filozoficzne. Możność argumentowania i dowodzenia sprawia mu wielką przyjemność.

Łatwo może osiągnąć powodzenie jako prawnik, dziennikarz, literat, polemista. Doskonałe rezultaty może również osiągnąć wykładając filozofię historię lub religię, przy czym jednak większe powodzenie osiągnie w nauczaniu osób starszych aniżeli młodzieży.

Chętnie chciałby pomagać potrzebującym i wspierać cierpiących; pośród ludzi w tym dniu urodzonych spotykamy szermierzy postępu. Ody raz zainteresuje się sprawami społecznymi zbiera starannie wszelkie niezbędne dane. a w swych projektach okazuje dużo zdrowego sensu. Jego teorie nie pochodzą bowiem wyłącznie z książek lecz swe powstanie zawdzięczają zetknięciu się z cierpiącą ludzkością.

Jego wady. Nieraz przejawia zbyt wiele samowoli i okazuje nadmierną niezależność łącznie z obojętnością na sprawy innych. Duch jego jest ochoczy do walki i dość kłótliwy, umysł przenikliwy a dowcip ostry.

Na ogół jest to człowiek niespokojny, entuzjasta.

Magdalena Boczarska urodzona 12 grudnia 1978

Magdalena Boczarska urodzona 12 grudnia 1978


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×